Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

"Zdolność bycia wewnętrznie skoncentrowanym i niewzruszonym, którą Ryan pomaga nam doskonalić, jest współcześnie ważniejsza niż kiedykolwiek dotąd". Oto Umysł mistrza audiobook. Właściwie to należałoby powiedzieć, że pełny tytuł brzmi "Umysł niewzruszony. W szkole mistrzów". Książka, która wskazuje wyraźną drogę prowadzącą do osiągnięcia szczęścia. W formie audiobooka jest to dobra propozycja dla osób, które wolą słuchać, a nie czytać.

Umysł mistrza - audiobook od Ryana Holiday

Umysł mistrza - audiobook i ebook dla każdego

Psychologia i motywacja przydać się mogą każdej osobie. Najlepsi sportowcy, politycy, pracownicy fizyczni i wiele innych osób chcą znaleźć sposób na siebie, który będzie w stanie sprawić, że każdy z nich będzie mógł poczuć się jak mistrz świata, który będzie w stanie podjąć się walki z kolejnymi wyzwaniami. Audiobook, który można zakupić na stronie https://audioteka.com/pl/audiobook/umysl-niewzruszony-w-szkole-mistrzow, to motywacja do grania na najwyższym poziomie, do czynienia wielkich rzeczy oraz do działania na rzecz innych. 

Klucz do wszystkiego co ważne!

Treść, którą oferuje autor, przedstawia metody treningowe, jakie możemy wykorzystać na naszej drodze. W ten sposób będzie można odkryć maksimum własnych możliwości. To tak naprawdę przewodnik mentalny, który oferuje niejedna księgarnia - nie tylko w nowoczesnej formie. Ryan Holiday mówi o zdolności skupienia się i mentalnym treningu, który będzie w stanie sprawić, że w końcu będzie można zmienić swoje życie. Autor oferuje wyraźną drogę prowadzącą do rozwoju psychoduchowego. W ten sposób będzie można we właściwy sposób kierować swoimi emocjami. Co najważniejsze, będzie można także klarownie myśleć. Skupienie się i mentalna gotowość wcale nie są tak łatwe do osiągnięcia. 

Umysł mistrza audiobook - kim jest Ryan Holiday?

Jeżeli ktoś chce wiedzieć, jak pokonać przeciwności losu, to może skorzystać z wiedzy autora. Ryan Holiday jest strategiem medialnym, który sławę zdobył dzięki książce "Zaufaj mi, jestem kłamcą" . Ma on już na swoim koncie kilka innych publikacji, które są w stanie sprawić, że każdy z nas stanie się najlepszą wersją samych siebie. Jak sam siebie opisuje "... jestem zmęczony światem, gdzie blogerzy przyjmują łapówki, marketerzy pomagają pisać newsy, lekkomyślni dziennikarze rozpowszechniają kłamstwa — i wszystkim to uchodzi na sucho". Pewnie niejeden psycholog sportowy lub inny nie ma tak dużej wiedzy jak on.

Jak zwyciężyć i przekonać się do działania?

"Umysł niewzruszony. W szkole mistrzów" to książka, która pokazuje, że człowiek na co dzień otoczony jest przez wiele bodźców. Właściwie można powiedzieć, że jest to ciągły hałas, który jest w stanie sprawić, że człowiek nie jest w stanie rozróżnić najważniejszych rzeczy dla siebie - kilku najlepszych od całej rzeszy pozostałych nieistotnych elementów. Sprawia to że nie jesteśmy w stanie skupić się na najwyższym poziomie w odpowiednich warunkach. Czasem udaje się człowiekowi jednak zatrzymać. Ta chwila sprawia, że człowiek orientuje się, iż w swoim życiu jest bardzo ale to bardzo samotny. 

Możemy walczyć, dzięki czemu człowiek znajdzie w sobie możliwość zmiany, która będzie wstanie wnieść pozytywną energię do swojego życia. Ryan Holiday - autor książek, które zyskały popularność na całym świecie - pokazuje, że trzeba pozostać niewzruszonym, aby móc iść dalej. Jest to bardzo ważne, ponieważ dzięki temu każda osoba będzie w stanie zachować się jak zawodowiec i będzie można oprzeć się pokusie. Najważniejsze jest własne zdanie. Oczywiście większość nie jest w stanie wyrazić własnego zdania. Obierając drogę prowadzącą do rozwoju pewności siebie, którą proponuje Holiday, będzie można zwyciężać.

"Umysł niewzruszony. W szkole mistrzów" to genialna propozycja z jaką warto się zapoznać. Może nie będzie można dzięki niej zmieniać losów świata. Każdy jednak będzie miał szansę nad tym, aby popracować nad własnym życiem. Ten ludzki umysł faktycznie pozostanie niewzruszony. Tak, aby móc cieszyć się tym, co jest tu i teraz. 

 

Foto: Pexels, treść: materiał partnera


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              

Ostatnie artykuły:
fot. Freepik
fot. Freepikfot. DALL-Efot. Sophos