TVN i TP wymienią się klientami

10-06-2011, 10:44

Klienci usług telewizyjnych TP mogą korzystać z pakietów telewizji n zawierających 27 kanałów nadawanych w jakości High Definition, a klienci telewizji n zyskają dostęp do szybkiego internetu Grupy TP. To kolejny efekt podpisanej w październiku 2010 umowy ramowej pomiędzy Grupą TP i Grupą TVN.

Sonda
Skorzystasz z oferty telewizji n i Telekomunikacji Polskiej?
  • tak
  • nie
  • nie wiem
wyniki  komentarze

Oferta telewizji n będzie dostępna dla wszystkich klientów korzystających z usług telewizyjnych TP, czyli zarówno „neostrady z telewizją”, jak również nowego pakietu z ultraszybkim internetem „Fun Pack”, który od 1 czerwca jest dostępny w wybranych miastach. Dzięki niej klienci TP mogą powiększyć podstawowy zestaw ok. 50 kanałów telewizyjnych, które otrzymują w ramach abonamentu, o większą gamę pakietów telewizji n.

Z kolei oferta pakietowa telewizji n poszerzy się o pełną gamę produktów umożliwiających dostęp do internetu. Jako pierwszy pojawi się mobilny internet Orange Free. Wspólny pakiet usług telewizji n i Orange Free można będzie kupić na stronie internetowej www.n.pl i w telefonicznym Centrum Sprzedaży, a w kolejnych tygodniach również w wybranych punktach sprzedaży telewizji n.

>> Czytaj też: UKE: Neostrada Fiber jest atrakcyjną ofertą

Wszyscy klienci korzystający ze wspólnych ofert pakietowych Grupy TP i Grupy TVN, łączących dostęp do internetu z telewizją, otrzymają rabat. Jeśli elementem tego zestawu będzie jeden z pakietów telewizji n, łączny koszt usług będzie niższy odpowiednio o 6, 10 lub 18 zł miesięcznie. Ta zasada dotyczy zarówno klientów kupujących pakiet usług w telewizji n, jak i w TP.

Grupa TVN i Grupa TP podpisały długoterminową umowę o współpracy w październiku 2010. Już w grudniu firmy ogłosiły jej pierwsze efekty – start sprzedaży Telewizji na Kartę HD w salonach Grupy TP i rozpoczęcie dystrybucji mobilnego, szerokopasmowego dostępu do internetu Orange Free poprzez stronę internetową telewizji n.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930