Trwają testy Google Voice w Europie

22-09-2011, 17:44

Usługa telefoniczna wyszukiwarkowego giganta ma zostać wprowadzona w Europie już niedługo.

W rozmowie z serwisem TheNextWeb szef europejskiego oddziału Google'a Jens Redmer poinformował, że Google Voice już wkrótce zawita do kolejnych państw. Nie chciał jednak ujawniać żadnych szczegółowych informacji na ten temat.

Czytaj także: Skype dla Mac OS również zintegrowany z Facebookiem

Sonda
Google Voice trafi do Europy jeszcze w tym roku?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Google Voice oferuje m.in. możliwość przekierowywania rozmów ze specjalnego numeru na aparat telefoniczny użytkownika, zależnie od jego aktualnej lokalizacji. W ten sposób za pośrednictwem internetu można również dzwonić oraz wysyłać wiadomości tekstowe. 

Redmer niespodziewanie pojawił się na spotkaniu European Pirate Summit, gdzie przyznał, że Google Voice wkrótce dostępne będzie dla użytkowników z Europy. Również w rozmowie ze wspomnianym wcześniej serwisem TheNextWeb potwierdził te informacje, dodając, że już teraz usługa jest testowana na Starym Kontynencie.

W Stanach Zjednoczonych rozwiązanie wystartowało już w 2009 roku, jednak ze względu na skomplikowane procedury prawne przeniesienie usługi do nowych lokalizacji nie jest łatwe. Warto przy okazji zauważyć, że użytkownicy chwalą sobie Google Voice za niskie opłaty. Niedawno nawet przedstawiciele Skype'a wywołani do tablicy informowali, że stawiają na jakość i wcale nie muszą być tańsi od swojej konkurencji.

Czytaj także: Można już eksportować dane z Google Voice (wideo)


Źródło: TheNextWeb
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930