Torby do golfa na kije, jaki model najlepiej wybrać?

02-04-2021, 14:04

Torby do golfa na kije mogą użytkować różne osoby. W zależności od preferencji inny model maksymalnie usatysfakcjonuje jej posiadacza.

Jakie torby do golfa na kije będą najlepsze dla juniora?

Juniorem może być kilkulatek. Potrzebuje on bardzo lekkiej torby do golfa na kije tworzące halfset. Najlżejsze są torby typu pencil bag. Torby do golfa dla juniora powinny mieć symetrycznie rozmieszczone szelki, aby równomiernie obciążały oba ramiona.

Czy są torby do golfa na kije dla kobiety lub juniora?

torby do golfa

Torba golfowa dla kobiety powinna cechować się lekkością, ale i maksymalnym wykorzystaniem miejsca. Powinny mieć wiele kieszeni ułatwiających utrzymanie porządku i jednocześnie niewielkie rozmiary i wagę. Takimi cechami odznaczają się torby do golfa typu standbag. Jest w nich miejsce na kije podzielone na minimum dwie części.

Torba na torby do golfa, czyli pokrowiec podróżny nie tylko na kije

Golfistów, którzy udają się w podróż ze sprzętem, najprawdopodobniej zainteresuje pokrowiec, w którym znajdzie się nie tylko przestrzeń dla schowania torby do golfa, ale także na kije, odzież, akcesoria a nawet małą walizkę. Dzięki temu znacznie można zmniejszyć liczbę oddzielnych bagaży.

Cartbags - torby do golfa na kije do wożenia na wózku

torby do golfa wózek

Torba do golfa na wózek, które mają miejsce na kije z pełnego setu wygodnie jest wozić na wózku. Takie modele toreb noszą nazwę catbags. Mają spód, który pasuje do podstawy wózka. Wózek powinien być wyposażony w system pasków, którymi można zabezpieczyć torbę przed przewróceniem.

Turniejowe torby do golfa na kije

Turniejowe torby do golfa wielkością ustępują tylko pokrowcom podróżnym. Jest w nich zestaw przegródek na kije (zazwyczaj każdy ma oddzielną) oraz mnóstwo kieszeni na rzeczy niezbędne podczas turnieju: zmianę odzieży, prowiant, akcesoria golfowe.

Jak więc widać - nie ma torby uniwersalnej. Uzupełniają się one wzajemnie i może okazać się, że wszystkie potrzeby zaspokoją np. dwie torby do golfa: jedna na kije a druga - pokrowiec podróżny.
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag WLStag torba do golfatag nowptag nols
To warto przeczytać


fot. ArLawKaRSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Sierpień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Serwisy specjalne: