Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Z tej chmury nie będzie ani jednej kropli deszczu. 2 grudnia w Fortach Kleparz atmosfera zapowiada się jednak zdecydowanie burzliwa. Najważniejszym elementem pierwszego TechCampu odbywającego się pod hasłem cloud computingu będzie panel dyskusyjny.

„Jak nie znaleźć się w czarnej… chmurze” to prowokacyjny tytuł dyskusji pomiędzy ekspertami, która odbędzie się podczas pierwszego TechCampu. Wybór tematu do panelu dyskusyjnego nie był przypadkowy. Chmura obliczeniowa to dziś hasło odmieniane przez wszystkie przypadki w mediach branżowych. Wizja przetwarzania danych na zewnętrznych serwerach rozbudza wyobraźnię, ale i wywołuje mnóstwo kontrowersji. Każdy, kto pojawi się na TechCampie, będzie mógł zabrać swój głos w tym sporze.

Czy cloud computing to naprawdę korzystne rozwiązanie? Znaleźliśmy najbardziej optymalny sposób na hosting? A co z ochroną danych? Czy chmura to nie tylko zbiór faktów i mitów? Na te pytania postarają się odpowiedzieć eksperci – po dwóch stronach barykady staną zwolennicy i przeciwnicy cloud computingu. Wśród nich Tomasz Kopacz (Microsoft), Grzegorz Kochan (Adtaily) i Tomasz Kozłowski (Servecloud). To oni z technologiczną wiedzą i precyzją rozprawią się z chmurą, ale również podzielą się swoją wiedzą – w nieformalnej, luźnej, barcampowej formule.

Jeśli nurtują Cię te i inne aspekty technologiczne zagadnienia cloud computingu, chcesz poznać ludzi z branży, poszerzyć swoją wiedzę z pewnością, nie powinieneś przegapić krakowskiego eventu. Nie zabraknie oczywiście darmowej pizzy, a na najbardziej aktywnych dyskutantów czeka piwo ufundowane przez organizatorów!

TechCamp#1 rozpocznie się o godzinie 18.30 w Fortach Kleparz (ul. Kamienna 2-4) w Krakowie. Każdy, kto chce wziąć udział w imprezie, powinien dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie: www.techcamp1.evenea.pl

Na wydarzenie zaprasza organizator – Akademia Empathy. Po TechCampie zapraszamy na 11. urodziny Empathy Internet Software House, które rozpoczną się o godzinie 20:30.

Agenda TechCamp#1: CLOUD COMPUTING


18:30 Prezentacje:

  • Tomasz Kopacz, Microsoft 
– Różne podejścia do skalowalnych aplikacji budowanych na Windows Azure
  • Tomasz Kozłowski, ServeCloud 
– Cloud Computing – technologiczne fakty i mity
  • 
Grzegorz Kochan, Adtaily - Jak radzić sobie z awarią w chmurze?

19:45 Panel dyskusyjny: Jak nie znaleźć się w czarnej... chmurze?

Zapraszamy na profil TechCampu na Facebooku:

www.facebook.com/techcamppl

Wśród Partnerów TechCampu są m.in. Microsoft BizSpark, Dziennik Internautów, Niebezpiecznik.pl, IT.WKRAKOWIE.ORG, magazyn Proseed i wielu innych…


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *