SzkolneLata.pl teraz za darmo

redakcja 18-04-2005, 21:41

Serwis przyjaciół szkolnych SzkolneLata.pl zmienił formułę działania - z serwisu płatnego stał się serwisem całkowicie bezpłatnym. Pozwoli to większej ilości osób zarejestrować się w serwisie, a tym samym zwiększy prawdopodobieństwo znalezienia przyjaciela sprzed lat, twierdzą przedstawiciele witryny.

Któż by nie chciał zobaczyć jak wygląda po 20 latach osoba, z którą siedziało się w jednej ławce, albo ta z którą tańczyło się na prywatkach?

Powspominać dawne czasy? Nauczycieli?

Umożliwiają to SzkolneLata.pl, witryna dzięki której ponowne nawiązanie kontaktu z przyjaciółmi ze szkolnych lat staje się w erze internetu duże łatwiejsze.

"Coraz częstsze są przypadki odnalezienia przyjaciela ze szkolnej ławy przez osoby mieszkające nawet na innych kontynentach" - zapewnia Mariusz Muszalski, z serwisu SzkolneLata.pl

Zasada działania serwisu jest prosta: użytkownik, po wstępnej rejestracji odszukuje swoje szkoły. Jeżeli zarejestrowani są w nich także inni uczniowie, może nawiązać z nimi kontakt.

W czasie swej działalności serwis zgromadził ogromną bazę obecnie istniejących szkół - a dzięki użytkownikom serwisu dodano także wiele tysięcy szkół już nie istniejących, czytamy w komunikacie prasowym. Z pewnością ułatwi to wielu internautom odnalezienie swoich znajomych z tych beztroskich, szkolnych lat...

Następny artykuł » zamknij

Intel pokazał WiMAX

Źródło: informacja prasowa
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag uczniowietag studiatag edukacja
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy