SuprNova.org powraca jako serwis wideo

08-03-2011, 13:55

Legendarny serwis torrentowy zaczyna serwować... rozrywkowe filmiki.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Organizacje walczące z piractwem są niezwykle aktywne, co często bardzo utrudnia funkcjonowanie serwisom związanym z sieciami P2P. Ich administratorzy radzą sobie więc na bardzo różne sposoby.

>>Czytaj także: Rozgrywki NBA obejrzymy na żywo w YouTube

Sonda
Oglądasz rozrywkowe wideo w sieci?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Znany serwis SuprNova.org przez lata był jedną z najpopularniejszych witryn dla użytkowników BitTorrenta. Ze względu na duże zainteresowanie ze strony antypirackich organizacji, witryna w 2004 roku zniknęła z sieci. Choć powróciła trzy lata później, trudno było jej odbudować bazę wiernych użytkowników.

Twórca witryny Andrej Preston po raz kolejny postanowił jednak zawalczyć o serca internautów. Ze strony dla użytkowników BitTorrenta zamienił ją jednak w agregator interesujących filmików. Jak wspomina w rozmowie z TorrentFreak: SuprNova.org dostarcza rozrywkowe treści, które są wolne od opłat.

Preston próbuje niejako kontynuować cele przyświecające tworzeniu serwisu torrentowego, mówi zatem: Wierzymy, że udostępnianie wszystkiego za darmo nie jest złą rzeczą. (...) Wierzymy w świat, gdzie kopia nie równa się utracie zysków.

Problemem, na który twórca SuprNova.org zdaje się nie zwracać uwagi, jest olbrzymia konkurencja wśród twórców rozrywkowych materiałów wideo. Jak wspominaliśmy już jakiś czas temu, na YouTube najpopularniejsi użytkownicy zarabiają dzięki temu sumy liczone w milionach dolarów.

>>Czytaj także: Lady Gaga pobiła rekord popularności w iTunes

Jeden z przykładowych materiałów dostępnych w witrynie można zobaczyć poniżej:


Źródło: TorrentFreak


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.