Specyfikacja nowego tabletu Samsunga Galaxy

12-02-2011, 21:43

Samsung, nie zważając na konkurencję, idzie za ciosem i prawdopodobnie już wkrótce udostępni kolejne urządzenie.

Choć niepokojąco duża część tabletów Samsunga była zwracana przez użytkowników, wciąż bardzo chłonny rynek zachęca do tworzenia nowych wersji urządzeń.

>> Czytaj więcej: Galaxy Tab: już milion urządzeń sprzedanych

Sonda
Tablet Samsunga będzie lepszy od konkurencji?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Serwis Pocket Lint dotarł do informatora, który twierdzi, że nowa wersja tabletu Samsunga będzie cieńsza i lżejsza niż jej poprzednik. Oczywiście ma przy tym działać o wiele szybciej. W urządzeniu znajdziemy także 8-megapikselową kamerę, 10,1-calowy ekran dotykowy i dwurdzeniowy procesor Qualcomm 1,2 GHz, prawdopodobnie ten znany ze smartfona Samsung Galaxy S2.

Nowa wersja tabletu prawdopodobnie będzie już wyposażona w Androida 3.0 Honeycomb, którego interfejs został zoptymalizowany pod kątem tabletów, a nie - jak poprzednio - w smartfonowego Androida 2.2.

Samsung Galaxy Tab
fot. - Samsung Galaxy Tab
Samsung wierzy, że konstrukcja będzie konkurencyjna dla Motoroli Xoom, jak również oczywiście dla iPada. Wspomniane na początku zwroty, które dotyczyły aż 16% użytkowników, nie napawają optymizmem (w porównaniu do 2% iPada), jednak bardzo możliwe, że była to wina niedostosowanego do takiego sprzętu systemu.

>>Czytaj także: Wideotest: Samsung Galaxy S lepszy od iPhone'a?


Źródło: PocketLint
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy