Skype 5.0 z twarzą Facebooka

14-10-2010, 22:12

Ponad 500 mln użytkowników Facebooka będzie mogło skorzystać z integracji serwisu i komunikatora rozmów audio i wideo. Skype 5.0 dla Windows umożliwia już kontakt ze znajomymi z popularnego serwisu społecznościowego "twarzą w twarz".

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Sonda
Integracja Facebooka i Skype to:
  • Dobra decyzja i dobre wykonanie
  • Dobra decyzja, ale słabe wykonanie
  • Zła decyzja, ale może coś z tego będzie
  • Zupełnie zły kierunek
  • Nie mam zdania
wyniki  komentarze

Potwierdziły się doniesienia o możliwej współpracy Skype’a i Facebooka. Nowa wersja Skype 5.0 to przede wszystkim integracja z największym serwisem społecznościowym Facebook i zmiana wyglądu. Komunikator ma umożliwić monitorowanie tego, co dzieje się na Facebooku, a nawet ingerowanie w treści poprzez kliknięcia „Lubię to”.

Popularność Facebooka spowodowała, że komunikator Skype uległ jego sile. Funkcja Phonebook umożliwi kontakt ze znajomymi z serwisu społecznościowego w ramach sieci Skype. Będzie można także wysyłać wiadomości SMS lub skorzystać z wykupionego pakietu na telefony stacjonarne i komórkowe.

Skype z Facebookiem
fot. - Skype z Facebookiem
Nowy Skype proponuje funkcję także „automatycznego przywracania rozmowy”, która będzie działać, gdy nasze połączenie zostanie nagle przerwane np. w przypadku problemów z łączem internetowym. Dodatkowo jakość połączeń audio i wideo ma być na bieżąco monitorowana, a w przypadku problemów, system doradzi użytkownikowi, jak rozwiązać kłopot.

Skype 5.0 dla Windows można pobrać ze strony Skype.com

>> Czytaj też: Facebook: Jest pół miliarda

>> Czytaj też: Skype dla Android już na rynku (wideo)Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.