Skomponuj online swoje... musli

24-04-2010, 01:54

Od początku kwietnia polscy użytkownicy internetu mogą tworzyć i zamawiać przez internet własne mieszanki musli. To pomysł na internetowy biznes Łukasza Litwy, założyciela serwisu Mojemusli.pl, który wprowadził w swoim sklepie możliwość włączenia klienta w proces "projektowania" produktu, który chce zamówić.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Serwis Mojemusli.pl działa na podobnej zasadzie, co mixmygranola.com w USA czy mymuesli.com w Niemczech, które umożliwiają klientom stworzenie i zakup własnych kompozycji płatków zbożowych.

- Zawsze, kiedy kupuję musli w sklepie, nie jest ono do końca takie, jakbym chciał. Albo jest za dużo rodzynek, albo jakieś płatki, których akurat nie lubię. Pomyślałem, że super byłoby móc zrobić sobie własną mieszankę musli. Później w Niemczech zauważyłem, że tam taka usługa jest bardzo popularna, więc postanowiłem coś podobnego zrobić w Polsce – tłumaczy Łukasz Litwa z Krakowa.

Mojemusli.pl
fot. - Mojemusli.pl
Proces tworzenia własnej mieszanki jest bardzo prosty - wystarczy kliknąć w przycisk "skomponuj swoje musli", następnie wybrać podstawę swojego musli, tj. płatki zbożowe, później orzechy, owoce i super dodatki. Pomocne w wyborze na pewno będą informacje o tym, ile kalorii oraz substancji odżywczych ma każdy z ponad 40 składników dostępnych w ofercie.

Klient sam decyduje, jaką porcję danego składnika dodać do tuby. Zamówienia wysyłane są w tubach o wadze ok. 0,6 kg. Po złożeniu zamówienia towar otrzymamy w ciągu 24 godzin.

Jak informuje Łukasz Litwa, produkt w takim opakowaniu zachowuje dłużej świeżość, a tuby po opróżnieniu można zawsze wykorzystać do przechowywania produktów sypkich. Tuby są w pełni ekologiczne. Jeżeli nie znajdziemy zastosowania dla opakowania, może ono zostać poddane recyclingowi w 98,9%.

Krakowski przedsiębiorca finansuje projekt ze środków własnych. Planuje już rozwój kolejnych produktów oraz usług opartych o personalizację.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
Tematy pokrewne:  

tag startupytag personalizacjatag mojemusli.pltag ebiznes
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.