Serwis Onetu rozpoczyna współpracę z NK

20-03-2012, 13:45

Należący do Onetu serwis zapytaj.onet.pl i serwis społecznościowy nk.pl rozpoczynają współpracę polegającą na integracji usług.

Dzięki partnerstwu użytkownicy NK mogą logować się do zapytaj.onet.pl bez konieczności zakładania konta, wykorzystując login i hasło, z których korzystają w serwisie społecznościowym. Natomiast użytkownicy zapytaj.onet.pl otrzymują możliwość zadawania pytań swoim znajomym dzięki opcji automatycznej publikacji pytania na swoim koncie w NK. Serwisy zapewniają, że cała procedura uwierzytelnienia i autoryzacji jest realizowana w bezpieczny sposób.

- Wierzymy, że nowe partnerstwo pomoże nam w skutecznej dystrybucji treści. Serwis zapytaj.onet.pl to prawie 1,6 miliona zarejestrowanych użytkowników, którzy do tej pory zadali prawie 13 milionów pytań, udzielając na nie 170 milionów odpowiedzi - przyznaje Marcin Langowski, Z-ca Dyrektora Portalu ds. Innowacji.

Czytaj też: Portal WP bardziej społecznościowy (wideo)

- Podobnie jak nasza współpraca z takimi partnerami, jak TNS OBOP czy pkt.pl, współpraca z Onetem służy zarówno wykorzystywaniu potencjału naszego portalu, jak też jego skutecznemu rozwojowi - powiedział Marek Ziółkowski, Product & Development Wizard w NK.

Oba serwisy zapewniają, że rozpoczęcie współpracy zapytaj.onet.pl i nk.pl wpisuje się w strategie i trendy panujące na rynku dotyczące współpracy mediów społecznościowych z wydawcami internetowymi.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy