SentiOne rozpoczyna beta testy

28-02-2012, 11:30

28 lutego ruszyły beta testy SentiOne - narzędzia do monitoringu i ochrony wizerunku marki w internecie. Beta testy potrwają do 15 kwietnia. Przez ten czas będzie można bezpłatnie korzystać z pełnych możliwości, jakie oferuje to narzędzie.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


SentiOne.pl - zrzut strony głównej
fot. - SentiOne.pl - zrzut strony głównej
Jak informują twórcy narzędzia, SentiOne pozwala na poznanie opinii internautów na temat marki, analizę wizerunku firmy w sieci oraz nawiązanie dialogu z klientami w internecie. Wyróżnikiem wśród konkurencyjnych rozwiązań na rynku ma być skuteczna analiza wydźwięku wypowiedzi, nacisk na szeroki zakres badanych źródeł oraz analiza wypowiedzi rok wstecz.

- Wykorzystując nasze narzędzie, firma może obniżyć koszty monitoringu oraz pozyskać kompleksowe informacje o tym, jak klienci postrzegają jej produkt. Systemy monitoringu marki, takie jak SentiOne, to przyszłość. Umożliwiają firmom usłyszenie głosu niezadowolonych klientów w internecie, nawiązanie z nimi dialogu i w konsekwencji uniknięcie kryzysów wizerunkowych w mediach społecznościowych - mówi Kamil Bargiel, Prezes SentiOne.

Za produktem SentiOne stoi firma Centrum Monitorowania Opinii Internautów, założona przez zespół programistów, laureatów prestiżowego programu Ventures organizowanego przez Fundację Nauki Polskiej. W potencjał projektu uwierzył Akcelerator Innowacji NOT, który został jego inwestorem strategicznym.

Aby zgłosić się do testów narzędzia, wystarczy napisać maila na adres: k.bargiel@sentione.plSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Xsolla


fot. Geralt


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.