Ruszyły aukcje Allegro dla WOŚP

06-12-2011, 16:58

Każdy internauta może już teraz przyłączyć się do zbiórki pieniędzy poprzez bezpłatne wystawienie własnej aukcji lub zakup dowolnego przedmiotu od innego użytkownika. Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto Fundacji Jerzego Owsiaka.

Finał XX edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 8 stycznia 2012 r., natomiast serwis aukcyjny WOŚP będzie „grał” aż do 14 lutego. Tym razem zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup najnowocześniejszych urządzeń do ratowania życia wcześniaków oraz pompy insulinowej dla ciężarnych kobiet zmagających się z cukrzycą.

Aukcje WOŚP na Allegro
fot. - Aukcje WOŚP na Allegro
- Użytkownicy Allegro już po raz dwunasty zagrają na tak szczytny cel, jakim jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jest to wspaniała inicjatywa, która dzięki aukcjom internetowym może osiągnąć jeszcze większą skalę - mówi Artur Brzęczkowski z Allegro.

Czytaj też: WOŚP: numer GG za 35 tys. zł

Na aukcjach WOŚP sprzedać i kupić można przedmioty z różnych kategorii. Głównym celem jest pomoc najbardziej potrzebującym, nieważne więc, czy na aukcji pojawi się samochód, kolczyki czy własnoręcznie namalowany obraz. Każda złotówka ze sprzedaży wystawionych przedmiotów zostanie przekazana na rzecz Fundacji.

Podczas XIX Finału WOŚP internauci wystawili na charytatywnej platformie 138 596 ofert i zebrali kwotę 3 623 683 zł. Więcej o aukcjach pod adresem: aukcje.wosp.org.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy