Dlaczego warto wykorzystywać nowoczesne technologie, internet, media społecznościowe, czy marketing automation w działalności własnej firmy? Jak bez obaw wejść na rynki zagraniczne? Jak w prosty sposób weryfikować kontrahentów? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci od nowoczesnych technologii i praktycy handlu zagranicznego podczas jesiennej edycji Akademii Przedsiębiorcy.
Organizatorzy – Bank Zachodni WBK i Fundusz Poręczeń Kredytowych POLFUND odwiedzą kolejne z 50 miast w ramach Akademii Przedsiębiorcy. Ten ogólnopolski projekt bezpłatnych warsztatów motywacyjno–edukacyjnych przeznaczony jest specjalnie dla przedsiębiorców z małych i średnich firm. Tegoroczną edycję, która rozpoczęła się 13 września bieżącego roku, poświęcono coraz popularniejszej w ostatnich latach tematyce nowoczesnych technologii w rozwoju biznesu oraz ekspansji na rynki międzynarodowe.
Ideą organizatorów Akademii Przedsiębiorcy jest wsparcie przedsiębiorców w rozwoju ich biznesu. W czasie konferencji uczestnicy dowiedzą się jak wykorzystać nowoczesne technologie i Internet w działalności własnej firmy oraz zachęcą do dostrzeżenia szans i możliwości, jakie dają rynki zagraniczne.
Uczestnicy poprzednich edycji Akademii wyrazili zainteresowanie tematyką nowoczesnych technologii, internetu, mediów społecznościowych oraz współpracą z kontrahentami zagranicznymi a także zagadnieniami związanymi z wejściem na rynki międzynarodowe. Odpowiadając na potrzeby przedsiębiorców uczestniczących w poprzednich edycjach Akademii Przedsiębiorcy, Bank Zachodni WBK wraz z partnerami postanowił przybliżyć te tematy w czasie tegorocznych konferencji.
W dzisiejszych czasach wykorzystywanie internetu w firmie to wręcz konieczność. Dzięki łatwym do opanowania narzędziom przedsiębiorstwo, bez ponoszenia dużych kosztów, zwiększa swoją rozpoznawalność, docelowo poszerzając grupę klientów. Partner technologiczny, firma Microsoft, zapozna uczestników z innowacjami technologicznymi usprawniającymi efektywność firmy. Zwróci uwagę na metody świadomego gospodarowania czasem, przedstawi narzędzia niezbędne dla wykonywania skutecznej pracy umysłowej, w tym informatyczne systemy zarządzania zadaniami.
Prelekcje poprowadzą specjaliści Banku Zachodniego WBK, Funduszu Poręczeń Kredytowych POLFUND, przedstawiciele Ambasady Wielkiej Brytanii, partnerzy merytoryczni projektu, firma Microsoft oraz znawcy handlu zagranicznego z renomowanych firm, Olaf Osica – polski politolog, manager sektora think-tanków, doktor nauk społecznych i politycznych.
Szczegóły na akademia-przedsiebiorcy.pl
Aktualności
|
Porady
|
Gościnnie
|
Katalog
Bukmacherzy
|
Sprawdź auto
|
Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy
Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.
*
|
|
|
|
|
|