Rusza konkurs #cojaczytam

07-09-2018, 14:04

Twoje dziecko lubi czytać? Jeśli tak, ten konkurs jest skierowany do niego! W ramach rywalizacji należy w tym przypadku zaplanować i przeprowadzić kampanię promującą czytelnictwo w szkole, bibliotece lub w innym miejscu. Start 15 września.

Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie jednej szkoły lub czytelnicy tej samej biblioteki publicznej w wieku do 19 lat zebrani w zespoły składające się z 3 do 5 osób. Opiekunem zespołu może być nauczyciel lub bibliotekarz.

Dla osiągnięcia szczytnego celu, czyli popularyzacji czytelnictwa w Polsce, można  skorzystać z siły podkastów, memów, filmików. Można też stworzyć plakaty, zorganizować flashmoby czy przedstawienia, wykorzystać ulotki i zorganizować pomniejsze konkursy. Skorzystajcie z wyobraźni.

Należy jedynie pamiętać, że kampania musi być przez uczestników promowana w serwisach społecznościowych (np. Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat i inne), a w publikowanych postach na jej temat należy używać dwóch hasztagów: #cojaczytam i #wolnelektury.

W trakcie tworzenia i przeprowadzania kampanii należy przygotować dokumentację (np. zdjęcia, opisy, linki do postów w serwisach społecznościowych, filmiki, podkasty i inne materiały), które następnie trzeba przesłać organizatorowi wraz ze zgłoszeniem konkursowym.

Zgłoszone kampanie zostaną ocenione przez Jury, a twórcom najlepszych przyznane zostaną wartościowe nagrody rzeczowe. Szczegółowe informacje wraz z Regulaminem konkursu i harmonogramem znajdują się na tej stronie.

Źródło: Fundacja Nowoczesna Polska


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy