Rozpoczęto produkcję iPada 3?

12-01-2012, 07:22

Największe chińskie fabryki rozpoczęły już produkcję kolejnej wersji najpopularniejszej obecnie serii tabletów iPad od firmy Apple - poinformował japoński serwis "Macotakara".

Witryna Macotakara znana jest z publikowania trafnych przecieków dotyczących kalifornijskiej korporacji, zatem bardzo prawdopodobne jest, że Pegatron i Foxconn rzeczywiście rozpoczęły tworzenie nowej generacji urządzeń.

Czytaj także: Przekroczył granicę z paszportem na tablecie

Zdaniem źródeł zbliżonych do dostawców części premiera iPada 3 miałaby nastąpić już w pierwszej połowie marca tego roku. Według tych samych doniesień nowa wersja tabletu od firmy Apple będzie wyglądała niemal identycznie, jak poprzednie wydania urządzenia.

Już teraz wiadomo, że niezmienny ma pozostać układ przycisków w obudowie, kształt portu umożliwiającego podłączenia kabla, a nawet pozycja dwóch kamer. Zdaniem japońskiego serwisu również starsze wersje Smart Cover mają nadawać się do ochrony nowego iPada, choć magnesy zostały przesunięte "w inne miejsce".

Nieco zmniejszyć ma się za to grubość iPada, co pozwoli konkurować z nowo powstałymi sprzętami m.in. od Toshiby. Przypomnijmy, że wspomniany producent zaprezentował niedawno swój tablet oznaczony jako Excite X10, który może się pochwalić grubością zaledwie 7,7 milimetra i jest na razie najcieńszym sprzętem tego typu.

Czytaj także: Olbrzymie zainteresowanie tabletem za 45 dolarów


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy