Ranking legalnych bukmacherów 2020

21-02-2020, 08:06

Początek 2020 już za nami, dlatego możemy przeanalizować, co do tej pory wydarzyło się na polskim rynku bukmacherskim. Czy zaszły jakieś zmiany? Nowe podmioty otrzymały licencję Ministerstwa Finansów? Jak wygląda ranking bukmacherów 2020? Czy w ogóle da się taki opracować?

tenis

Wiele portali zajmujących się tematyką bukmacherską prezentuje swoja własne rankingi i zestawienia najlepszych (według nich oczywiście) firm oferujących zakłady wzajemne. Łatwo zauważyć, że na każdej stronie pozycje na podium różnią się od siebie, co może powodować mętlik w głowie osoby, która dopiero zaczyna swoją przygodę z bukmacherką i chce dowiedzieć się, który operator będzie najlepszy. 

Najczęściej takie portale posiadają umowy z danymi firmami, więc nie dziwota, że umieszczane są na najwyższych lokatach. Czy oznacza to, że żaden ranking bukmacherów w Polsce nie jest wiarygodny? Oczywiście, że nie - bardziej chodzi o rozsądek i samodzielne podjęcie decyzji, niż sugerowanie się samymi pozycjami. Rankingi są świetnym miejscem, w którym możemy poznać przekrój oferty różnych bukmacherów, a następnie przekonać się, czy tego właśnie szukamy. Indywidualne preferencje i potrzeby są oczywiście najważniejsze. Nie każdy szuka dokładnie tego samego w zakładach bukmacherskich, dlatego trudno jest wskazać jeden i uniwersalny dla każdego spis najlepszych buków w naszym kraju. 

Jeśli chcemy omówić najlepsze zakłady bukmacherskie w Polsce, nie możemy nie wspomnieć o tym, że muszą być to koniecznie firmy legalne, czyli takie, które posiadają odpowiednie zezwolenie Ministra Finansów. Obecnie możemy mówić o 17 operatorach legalnych, choć jeszcze nie każdy ruszył ze swoją ofertą w Sieci czy też w lokalach. 

Czy najlepszy bukmacher to ten online?

Faktycznie, możliwość obstawiania w Sieci przyniosła sporą rewolucję w zakresie bukmacherki. To znacznie wygodniejsze, łatwiejsze i szybsze w porównaniu do wizyt w punktach stacjonarnych. Zdecydowana większość typerów decyduje się na rejestrację konta na stronie internetowej, a nie założenie go w lokalu. Co więcej, niektóre podmioty rezygnują z punktów na rzecz witryny. 

Czy oznacza to, że jedynie zakłady bukmacherskie online ranking na najlepszego operatora mogą wygrać? Wydawać by się mogło, że tak, jednak praktyka pokazuje, że znajdziemy wielu obrońców lokali. Po pierwsze za niepowtarzalny klimat, po drugie za tworzenie miejsc pracy, po trzecie za możliwość bezpośredniego kontaktu czy to z obsługą, czy z innymi typerami w ramach wymiany doświadczenia. Kto zatem ma rację? Każdy po trochu - zachowanie złotego środka (szczególnie w bukmacherce) jest niezwykle istotne. 

Ranking zakładów bukmacherskich zazwyczaj wygrywają te podmioty, które działają dwutorowo - poprzez stronę internetową oraz punkty naziemne. Chociażby wspomniana już Wielka Trójca posiada łącznie ponad tysiąc lokali, a także ofertę online. To jeden z czynników, przez które znajdują się na tak wysokich lokatach. W Polsce liderami rynku są Fortuna, STS i Totolotek. 

Bardzo ważne w dobie Internetu są także aplikacje mobilne. Według statystyk to właśnie one generują największe zyski, ponieważ smartfon mamy zawsze przy sobie, więc dużo prościej jest obstawić przy jego pomocy. Z tego też powodu gracze oczekują dedykowanych aplikacje, które jeszcze bardziej ułatwiają sprawę. Można stwierdzić, że z apką bukmacherzy ranking są w stanie wygrać, ponieważ spełniają oni potrzeby większości klientów. 

Oferta na zakłady bukmacherskie ranking

Najważniejszą rzeczą w zakładach wzajemnych jest oferta. Powinna być na tyle rozwinięta, aby każdy gracz mógł znaleźć coś dla siebie. Najlepsi bukmacherzy posiadają w swojej propozycji nawet kilkadziesiąt dyscyplin sportowych (zarówno popularnych jak i niszowych), a to nie koniec. W obrębie jednego sportu powinno być wiele rynków zdarzeń oraz lig - to znacznie podwyższa atrakcyjność bukmachera w oczach klienta, ponieważ zwiększa możliwości typerów. Jeżeli gracze nie mają zbyt dużego wyboru wśród dyscyplin, na pewno nie wybiorą danego operatora, przez co ten legalny bukmacher ranking przegra. 

Legalni bukmacherzy ranking mogą wygrać, o ile posiadają w swojej ofercie także e-sporty, sporty wirtualne, a także zakłady specjalne z dziedziny kultury oraz rozrywki. W ofercie nie może zabraknąć zakładów na żywo, ponieważ towarzyszą im ogromne emocje. 

Bonusy i promocje, a ranking bukmacherów

Wiele zestawień i spisów szczególnie pod uwagę bierze ofertę promocyjną w zakładach bukmacherskich. Skutecznie przyciągają one uwagę nowych klientów, którzy jeszcze nie są przekonani do tego, czy chcą zakładać konto i wpłacać swoje pieniądze u danego bukmachera. Na co można liczyć, a na co lepiej zwracać uwagę, jeśli jest się zainteresowanym bonusami? 

Gracze szczególnie początkujący uwielbiają bonusy od lub bez depozytu, ponieważ można dzięki nim uzyskać dodatkowe środki finansowe na grę. Freebety nie wymagają wpłaty pieniędzy na starcie, ponieważ gracz otrzymuje drobne środki na pierwszy zakład od bukmachera. To propozycja dla osób, które nie chcą wpłacać swojego depozytu, chcą jedynie przetestować ofertę i sprawdzić, czy ta zabawa jest faktycznie dla nich. Z kolei bonus od depozytu obliczany jest na podstawie pierwszej (lub drugiej, w zależności od regulaminu, o którym za chwilę powiemy nieco więcej) wpłaty. 

Czasem można otrzymać także bonus w postaci zakładu bez ryzyka - jeżeli pierwszy kupon będzie nietrafiony, typerowi zostaną zwrócone postawione środki. Bywa, że bukmacherzy oferują także "grę bez podatku", czyli do ewentualnej wygranej dolicza się 14%.

Więcej informacji kod promocyjny lvbet www.rynekbukmacherski.pl/lvbet-kod-promocyjny

Wydawać by się mogło, że ranking bukmacheróww wygrają zakłady, które posiadają najwyższe bonusy. Niestety nie jest tak, a wszystko przez zapisy regulaminowe, które nakładają wiele ograniczeń na bonusy. Dlatego też ranking bukmacherów może wygrać firma, która nie stawia nadto restrykcyjnych ograniczeń na promocje. 

Bukmacherzy online ranking 2020

W tym roku już dwóch operatorów zdobyło wymaganą licencję, co może znacznie wpływać na konkurencję. Nie wiadomo, jak sytuacja rozwinie się dalej - na pewno jeszcze kilka firm czeka na pozytywne rozpatrzenie ich wniosków. Na chwilę obecną sugerujemy odpowiedzialną grę u legalnego bukmachera. W naszej ocenie warto przetestować oferty kilku stron bukmacherskich, konkurencja na rynku sprawią, że bukmacherzy muszą staranniej niż jeszcze kilka lat temu zabiegać o swych klientów. Posiadanie konta w kilku firmach daje nam możliwość wyboru.

Należy pamiętać, że dozwolona jest gra tylko u legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Gra u nielegalnych jest zabroniona przez prawo. Każda forma hazardu wiąże się z ryzykiem utraty środków finansowych czy problemem uzależnień.
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag rankingtag bukmacherzy
To warto przeczytaćRSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: