Przesłony do ogrodzeń - ochrona twojej prywatności

24-04-2020, 21:38

Czasy, kiedy każdy wiedział o każdym wszystko, dawno minęły i większość z nas nie chce, aby wróciły. Strzeżemy swojej prywatności, czas spędzony z najbliższymi wielu z nas uważa za bezcenny i nie chcemy, ktokolwiek i cokolwiek przeszkadzało nam w celebrowaniu takich momentów. Co jednak z natrętnymi spojrzeniami sąsiadów i przechodniów?

ogrodzenia

  1. Przesłona ogrodzeniowa - uniwersalne i skutecznie rozwiązanie

  2. Przesłony do ogrodzeń - dlaczego warto?

Przesłona ogrodzeniowa - uniwersalne i skutecznie rozwiązanie

Wiele posesji otaczają panele ogrodzeniowe. Rozwiązanie to stosuje się szczególnie na początku, kiedy budowa i remont domu okazują się znacznie ważniejsze niż postawienie bardziej zabudowanego ogrodzenia. Z czasem wielu osobom zaczyna jednak przeszkadzać takie wystawienie na widok innych, szczególnie jeśli wokół domu jest ogród lub taras, na którym chętnie spędza się czas. Nie trzeba jednak od razu wymieniać całego ogrodzenia, aby ochronić się przed wzrokiem innych. Doskonałym rozwiązaniem są przesłony ogrodzeniowe, które są wykonane z takich samych materiałów, jak całe ogrodzenie. Do wyboru są także przesłony do ogrodzeń wykonane z drewna lub sztucznej zieleni.

Przesłony do ogrodzeń - dlaczego warto?

Przesłony do ogrodzeń to przede wszystkim rozwiązanie bardzo szybkie i wygodne w montażu. Nie trzeba wymieniać całego ogrodzenia, a w bardzo łatwy sposób można stworzyć zabudowanie, które zapewnia domownikom 100% prywatności. Dzięki dopasowaniu przesłon ogrodzeniowych do materiałów, z których są wykonane panele, można uzyskać spójny i jednolity efekt. Te same parametry ogrodzenia i przesłony pozwalają stworzyć całościową, stabilną i trwałą konstrukcję. Jeśli zależy ci na uzyskaniu mniej oczywistego efektu, który będzie bardziej współgrał z otoczeniem, możesz postawić na przesłonę z drewna lub sztucznej zieleni (co ważne, odpornej na działanie promieni UV). Wszystkie materiały stosowane do przesłon są specjalnie przygotowywane do użytkowania na zewnątrz, np. pokrywane powłoką poliestrową, olejowane na etapie produkcji. Zarówno powłoki poliestrowa, olej do drewna, jak i PCV stosuje się tak, aby zapewnić maksymalną trwałość kolorów. Plusem nowoczesnych przesłon jest także jego wzornictwo. Dzięki minimalizmowi projektu, łatwo można przesłonę ogrodzeniową dostosować do nowoczesnego wzornictwa. Ogromnym plusem przesłon jest zaś przede wszystkim jest uniwersalny ich charakter. Pasują one do większości ogrodzeń najpopularniejszych producentów w Polsce i nie tylko. Dzięki temu można je bez problemu dopasować do bardzo wielu realizacji.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag przesłony do ogrodzeń

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.