Przeproś Prezydenta RP!

01-11-2007, 15:15

Jeśli jeszcze nie zdążyliście lub nie mieliście okazji przeprosić Prezydenta RP, to już macie szansę. Powstała specjalna strona umożliwiająca publiczne kajanie się przed głową polskiego państwa :)

Pod adresem www.przeprosprezydenta.pl można znaleźć już kilkadziesiąt wpisów internautów, którzy zapewne poruszeni przeciągającą się ciszą powyborczą ze Lecha Kaczyńskiego, zdecydowali się wzorem Donalda Tuska na publiczne przeprosiny.

Pomysłodawcy strony Przeprosprezydenta.pl oczywiście nie chcą brać odpowiedzialności za pozostawione przez internautów opinie i zapobiegliwie poinformowali w stopce strony: "Dlatego wczoraj wyjechaliśmy do Irlandii."

Miejmy nadzieję, że zabawny serwis i publiczne przeprosiny wielu Polaków choć w minimalnym przyczynią się do poprawy humory głowy naszego państwa, rozczarowanej wyborczą postawą polskiego społeczeństwa... ;-)

Aktualizacja:
Niestety, opisywana strona w obecnej chwili nie działa i nie wiadomo, czy powróci do Sieci czy nie.
Nic jednak straconego! Nadal można przepraszać, gdyż podobna strona została uruchomiona w jednym z serwisów utrzymywanych przez portal Interia.pl (dziękuję Danniello).

Mowa o serwisie La Vira, gdzie akcja przeprowadzana jest pod hasłem "Ogólnoświatowe przepraszanie Lecha Kaczyńskiego" i okraszona została zabawnym montażem filmowym, w którym w przepraszaniu naszego najwyższego dygnitarza udział biorą głowy innych państw oraz znane postacie z pierwszych stron gazet.

Niewdzięczny ludu pochodzący od legendarnego Lecha, teraz możesz także przeprosić nadąsanego Lecha, Prezydenta RP, na stronie:
http://lavira.pl/przepraszam

Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy