Praca i 10 tys. euro do wygrania w Code of Duty

04-05-2012, 12:24

Rozpoczęła się druga edycja konkursu programistycznego Code of Duty. Celem konkursu, wymagającego rozwiązania szeregu zadań algorytmicznych, jest wyłonienie najlepszych programistów Europy. Zwycięzca może znaleźć zatrudnienie w firmie Criteo.

W celu przyciągnięcia najlepszych i najbardziej utalentowanych kandydatów firma Criteo zorganizowała konkurs programistyczny, w ramach którego uczestnicy mają rozwiązać złożony problem algorytmiczny w jednym z następujących języków programowania: Java, C++, C#, C, JavaScript, Pascal, Perl, PHP, Python, Ruby, VB.NET, Objective-C lub Lua. Oceniane będą kompetencje programistów i jakość ich oprogramowania. Konkurs jest otwarty dla obywateli państw Unii Europejskiej.

Czytaj też: Rusza rejestracja na Hack4Europe

Opracowany przez inżynierów z firmy Criteo konkurs został podzielony na trzy etapy:

  • 2-31 maja 2012 - rejestracja na stronie konkursowej www.code-of-duty.com przygotowanej przez ekspertów z firmy Criteo, którzy będą również oceniać zgłoszenia,
  • 2 czerwca 2012 - kwalifikacja do finału,
  • 30 czerwca 2012 - wielki finał w paryskim biurze firmy Criteo. Do udziału zostanie zaproszonych 30 finalistów. Najlepsza dziesiątka otrzyma nagrody finansowe o łącznej wysokości 20 tys. euro: za pierwsze miejsce nagroda wyniesie 10 tys. euro, za drugie - 5 tys. euro, za trzecie - 1,5 tys. euro, natomiast za miejsca od czwartego do dziesiątego - po 500 euro. Zgodnie z regulaminem Code of Duty firma Criteo pokryje koszty podróży i pobytu finalistów w Paryżu (do wysokości 500 euro), a także niektóre inne koszty związane z udziałem w konkursie.

- Jesteśmy dumni z sukcesu ostatniej edycji Code of Duty i szczęśliwi, mogąc powtórzyć to innowacyjne doświadczenie pozwalające przyciągnąć największe talenty - powiedział Franck Le Ouay, jeden z założycieli firmy Criteo. - W tym roku poszukujemy 250 pracowników, w tym stu do działu badawczo-rozwojowego. Choć główna siedziba firmy znajduje się w Palo Alto w Kalifornii, zdecydowaliśmy ulokować nasz ośrodek badawczo-rozwojowy w Paryżu, gdyż Francja jest bardzo atrakcyjna pod względem innowacyjności.

Więcej informacji na temat Code of Duty można znaleźć na stronie: www.code-of-duty.com


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy