Pozycjonowanie może być łatwe

informacja prasowa 26-02-2013, 10:19

Wysoka pozycja w Google nie musi wcale oznaczać bajońskich kwot wydanych na kampanie SEO oraz sztabu ludzi pracującego nad optymalizacją Twojej witryny. Możesz to zrobić sam, bez wychodzenia z biura, nawet jeśli nie jesteś ekspertem z zakresu SEO. Wystarczy, że zastosujesz się do kilku praktycznych wskazówek.

ZmieńPozycję.pl waleń na morzu

Zoptymalizuj stronę

Budując swoją stronę internetową, pamiętaj o odpowiednim umieszczeniu w jej kodzie fraz, na które chcesz, aby użytkownicy Cię odnajdywali w wyszukiwarkach. Tych samych fraz używaj w tytułach i treściach swojej strony, aby stać się widocznym dla robotów wyszukiwarek. Nie możesz zapomnieć też o wewnętrznym linkowaniu od jednej podstrony do drugiej. Te działania to absolutna podstawa, jeśli chcesz myśleć o samodzielnym pozycjonowaniu swojej strony. Pamiętaj też, że proces optymalizacji powinieneś wdrażać już od samego początku, czyli od momentu, kiedy Twoja witryna jest jednym ogromnym kodem na komputerze programisty.

Buduj zaplecze

Im więcej linków prowadzi do Twojej strony internetowej, tym lepiej, dlatego jeśli chcesz sam wypromować swoją witrynę w wyszukiwarkach, musisz zadbać o to, aby linki do niej prowadziły z jak największej ilości miejsc w sieci. Dobrym pomysłem na to jest umieszczanie swojej strony w katalogach firm oraz tworzenie artykułów zawierających linki do Twojej strony (tzw. precli) i umieszczanie ich w internecie. Jeśli nie masz własnego zaplecza, artykuły możesz umieszczać w serwisach z darmowymi treściami do przedruku, których w sieci znajdziesz dziesiątki. Jeśli prowadzisz bloga albo portal, którego siłą napędową jest treść, dbaj o jej wysoką jakość, aby Twoi czytelnicy sami chętnie dzielili się linkami do Twoich treści.

Korzystaj z podpowiedzi

Nie od razu Rzym zbudowano, dlatego nie bój się odpytywać Google'a i szukać. W sieci znajdziesz kilkanaście ciekawych blogów dotyczących pozycjonowania, na których znajdziesz odpowiedź na większość pytań dotyczących pozycjonowania. Gro ludzi zjadło już zęby na SEO, dlatego jeśli nie musisz, nie wyważaj otwartych drzwi. Pamiętaj jednak, że pozycjonowanie to proces rozłożony w czasie i na pierwsze efekty będziesz musiał poczekać nawet kilka tygodni. W nauce pozycjonowania nie jest ważne, do ilu katalogów dziennie dodajesz stronę – tutaj reżim musisz nałożyć sobie samodzielnie. Zamiast tego czytaj i ucz się na błędach, najlepiej cudzych, choć musisz być świadom, że swoich własnych na pewno nie unikniesz.

Jeśli nie masz na to wszystko czasu, chcesz zaoszczędzić i być w Google wysoko, z pomocą może przyjść Ci nowa usługa – ZmieńPozycję.pl. Jest to narzędzie, dzięki któremu pozycjonowanie stanie się łatwe. Wystarczy, że podasz frazę i adres swojej strony, a resztę zrobimy za Ciebie. Jedyne, co musisz zrobić, to zapewnić środki na koncie, potem pozostanie Ci czekać na efekty. Przez 30 dni pierwsza Twoja fraza będzie pozycjonowana zupełnie za darmo, tak więc zyskujesz czas, żeby poznać działanie Zmień Pozycję i przekonać się, jak łatwe może być SEO.

Przyjdź do Wieloryba i zmień swoją pozycję na lepszą.
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag ZmieńPozycję.pltag SEOtag pozycjonowanie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy