Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Poznaj ofertę najpopularniejszej strzelnicy w Krakowie - GoToShoot

18-11-2021, 13:39

Strzelectwo to coraz popularniejsza forma spędzania czasu wolnego, która jednocześnie pozwala zdobyć i rozwinąć wiele przydatnych umiejętności. Strzelanie wymaga odpowiedniego przygotowania. W trakcie treningów można poprawić swoją koordynację ruchową, wrażliwość dotykową, a także panowanie nad emocjami i koncentrację. Dodatkowo, to świetna okazja na zawarcie nowych znajomości i poznanie ludzi, z którymi może połączyć nas wspólna pasja.

Gotoshoot w Krakowie

W Krakowie, najpopularniejszą strzelnicą jest Gotoshoot. Powstała z pasji do borni palnej, z inicjatywy grupy przyjaciół. Jako misję postawili sobie rozpowszechnienie strzelectwa jako przyjemnej i emocjonującej formy spędzania czasu wolnego. Wśród doświadczonej i wykwalifikowanej kadry znajdują się zawodnicy strzelectwa sportowego, żołnierze wojsk specjalnych, ale także ratownicy medyczni, ratownicy pola walki, czy specjaliści technik liniowych.

Oferta strzelnicy Gotoshoot

Na strzelnicy Gotoshoot można skorzystać z oferty kursu lub szkolenia, ale także zorganizować imprezę firmową lub integracyjną, wieczór kawalerski, panieński, czy inne eventy. Można również wykupić bon upominkowy, który jest świetnym pomysłem na prezent dla partnera/partnerki, przyjaciół lub członków rodziny, bez względu na okazję.
Gotoshoot oferuje również pakiety dla osób, które nigdy wcześniej nie miały kontaktu z bronią lub chcących spróbować strzelania z różnych rodzajów broni. Instruktorzy uczą bezpiecznego posługiwania się danym sprzętem i doskonalenia technik strzeleckich na każdym poziomie zaawansowania. Pomagają również przygotować się do egzaminu na pozwolenie na broń.

Poznaj ofertę najpopularniejszej strzelnicy w Krakowie – GoToShoot

Miejsce

Ze względu na dogodny dojazd oraz dokładnie sprawdzone warunki, głównym obiektem Gotoshoot, na którym odbywają się wszelkie imprezy oraz szkolenia, jest strzelnica Pasternik w Krakowie, na ul. Pasternik 128. Można tam uprawiać praktycznie każdy rodzaj strzelectwa. Oferuje kilkadziesiąt krytych stanowisk, na których można trenować strzelanie kulkowe na 25 i 50m oraz oś strzelecką na 100 m. Dostępna jest również sala wykładowa w pełni dostosowana do przeprowadzania szkoleń.

Poza osiami krytymi, z których można korzystać zwłaszcza w okresie jesienno – zimowym, strzelnica dysponuje również osiami otwartymi, które idealnie sprawdzą się podczas szkoleń, imprez firmowych i integracyjnych, różnych eventów. Na terenie znajduje się także miejsce na spotkania przy grillu lub ognisku.

Strzelnica Pasternik to strzelnica w Krakowie charakteryzująca się dobrym usytuowaniem. W komfortowy sposób można tam dotrzeć zarówno z centrum miasta, jak i spoza Krakowa, dzięki bliskiej odległości do obwodnicy Krakowa oraz lotniska Balice.

Drugim obiektem Gotoshoot w Krakowie jest strzelnica na obiekcie WKS Wawel. Znajduje się się w centrum Krakowa, przy ul. Podchorążych 3, ok. 2 km od Rynku. Jest to strzelnica podziemna, na której można strzelać z różnych rodzajów broni palnej, zarówno sportowej, jak również bojowej.

Oferta Gotoshoot w Krakowie to świetne rozwiązanie dla osób obytych już z bronią, ale także dla tych, którzy dopiero chcieliby spróbować tej aktywności. Na początku warto skorzystać ze starannie przygotowanych, gotowych pakietów strzeleckich. Wykwalifikowana kadra chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, stawiając na pierwszym miejscu bezpieczeństwo użytkowników strzelnicy.

Ostatnie artykuły:
Tematy pokrewne:  

tag strzelnicatag nolstag Krakówtag GoToShoottag DF12NFtag Amin12tag ALH
porównywarka ubezpieczeń OC
« Maj 2022»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031