Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Poznaj najsławniejszego labradora metawersum

29-03-2022, 13:00

W metawersum od pewnego czasu zrobiło się głośno o pewnym psie… Wszystko za sprawą biszkoptowego labradora o imieniu Snoopy. Snoopy stał się pełnoprawnym mieszkańcem metawersum, a kolekcje z jego podobizną cieszą się ogromnym zainteresowaniem tak kolekcjonerów, jak i inwestorów. Kim jest Snoopy? Co czyni go wyjątkowym?

Poznaj najsławniejszego labradora metawersum

Snoopy to piesek z krwi i kości. Labrador urodzony pod Warszawą i dumny mieszkaniec stolicy. Przez 13 lat on, Ania i Kamil stanowili zgrany zespół – wspólnie spacerowali, bawili się, poznawali świat od pieskiej perspektywy. A kiedy Snoopy’ego zabrakło, pojawił się pomysł na przeniesienie wspólnych wspomnień do metawersum i podzielenie się nimi z innymi. Właśnie tak, w ogromnym skrócie, powstała kolekcja The Meta Crazy Lab, która obejmuje:

  • 33 serie,
  • 9 złotych tokenów (seria pierwsza),
  • 3 tokeny specjalne #1,
  • 267 unikalnych tokenów łącznie.

Każdy token z kolekcji jest unikalny. To dlatego, że odzwierciedla rzeczywiste zdjęcie Snoopy’ego. Dzięki temu kolekcja nie jest zbiorem przypadkowych grafik, a zapisaną na zdjęciach historią, która ma swój początek i koniec.

Dlaczego piesek ma zawojować metawersum?

Kolekcjonerzy rozpoznali wartość The Meta Crazy Lab od razu. Dla nich tokeny z biszkoptowym labradorem to coś więcej niż przedmiot inwestycyjny. To nośnik emocji, dowód na to, jak silna może być więź człowieka z czworonogiem. Inwestorzy poszukujący okazji początkowo zdawali się być nieufni. Dlaczego piesek ma zawojować metawersum, skoro za innymi kolekcjami stoją rozpoznawalne na całym świecie nazwiska? I choć Snoopy G nie mógł się poszczycić rozpoznawalnym nazwiskiem, jego obecność w metawersum jest coraz bardziej widoczna, a ceny tokenów powoli, acz konsekwentnie pną się do góry.

Każda z serii The Meta Crazy Lab została zaprojektowana w taki sposób, aby stanowić swoistą całość. Dlatego kolekcjonerów zainteresowanych złożeniem oferty na wybrane tokeny zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z planem publikacji (dostępny tutaj: http://themetacrazylab.io/). To da Ci pewność, że nie przegapisz żadnej części swojej kolekcji!

Ostatnie artykuły:

fot. WWF