Porównywarka cen Nokaut już dla iPhone'a

22-03-2011, 16:17

Nowoczesne technologie pozwalają zaoszczędzić nie tylko na zakupach, które wykonujemy w internetowych sklepach.

Jakiś czas temu rozmawialiśmy z dyrektorem operacyjnym porównywarki cen Ceneo, który już wtedy wspominał o porównywaniu cen z wykorzystaniem do tego celu produktów znajdujących się w centrach handlowych.

>>Czytaj także: Już ponad 10 tysięcy aplikacji dla Windows Phone 7

Sonda
Korzystasz z porównywarek cen?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Serwis Nokaut.pl udostępnił narzędzie dla iPhone'a, które dzięki technologii firmy Occipital pozwala na skanowanie kodów kreskowych produktów i porównywanie na tej podstawie ich cen z tymi znajdującymi się w sklepach internetowych.

Pomysł skanowania kodów nie jest nowy i już teraz korzysta z niego na przykład Allegro. Jedną z największych wad narzędzia, którą jednak nie szybko będzie można obejść, jest brak funkcji porównywania cen także na przykład między popularnymi supermarketami.

Aplikacja Nokaut dla iPhone'a
fot. - Aplikacja Nokaut dla iPhone'a
W internetowej bazie aplikacji od Nokautu znajduje się ponad 10 milionów przedmiotów i jak na obecne czasy przystało, o zeskanowanych produktami możemy szybko informować także w serwisach społecznościowych.

Ciekawostką jest również wykorzystanie modułu GPS pozwalającego na odnalezienie sklepów w pobliżu, które najtaniej udostępniają dany produkt. 

>>Czytaj także: Milephone kolejnym narzędziem zniszczonym przez antypiratów


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy