Play wycofuje się z loterii SMS-owych

09-03-2011, 17:43

Play nie chce więcej zasypywać swoich klientów SMS-ami z możliwością wygrania samochodu, pieniędzy czy wycieczek. Era nie chce zdradzać dalszych działań, a pozostali operatorzy milczą.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


W październiku ubiegłego roku sieć Play rozpoczęła konkurs Jesienna Fiesta – Auto Marzeń w Play, gdzie zachęcała do uczestnictwa w konkursie. Każdy z przychodzących codziennie SMS-ów był jednak obarczony kwotą 4,88 zł. Teraz Play kategorycznie mówi „nie” tego typu działaniom.

>> Czytaj też: Jak zrezygnować z udziału w SMS-owej loterii?

Sonda
Czy sieci komórkowe powinny zrezygnować z loterii SMS-owych?
  • tak
  • nie
  • nie mam zdania
wyniki  komentarze

- Z uwagi na duże ryzyko finansowe ponoszone przez naszych klientów nie będziemy tolerować tego typu konkursów, organizowanych przez podmioty zewnętrzne na dotychczasowych zasadach, które są nie fair w stosunku dla klienta – czytamy na blogu rzecznika Play.

W Dzienniku Internautów kilkukrotnie informowaliśmy o loteriach SMS-owych, które zaczęły opróżniać konta abonentów sieci komórkowych. Najczęściej poszkodowani narzekali na „Zostań milionerem” lub „Loterię Orange”, choć nie brakowało także złych słów o wspomnianej loterii Play z ubiegłego roku, gdzie szybko zmieniono regulamin.

>> Czytaj też: SMS-owa loteria dla "przeciętnego konsumenta"

Zapytaliśmy przedstawicieli pozostałych trzech sieci komórkowych, jednak tylko Era postanowiła odpowiedzieć, choć nie chce komentować działań konkurencji. Wszystkie przyszłe działania firmy objęte są tajemnicą handlową, dlatego nie możemy przekazywać informacji na ich temat – czytamy w odpowiedzi nadesłanej do Dziennika Internautów.


Źródło: Play


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
Tematy pokrewne:  

tag Premium SMStag Playtag loteriatag konkursytag Era
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.