Platnosci.pl na urodziny oferuje 50% zysku z SMS-ów Premium

01-06-2010, 22:14

Gwarancja 50% zysku z SMS-ów Premium to prezent, jaki serwis Płatności sprawił klientom z okazji 5 lat działalności. Oferta dostępna jest już od 1 czerwca.

Usługa umożliwiająca dokonanie mikropłatności w sklepie lub serwisie internetowym, udostępniającym jako metodę płatności SMS Premium, da wszystkim korzystającym bonus w postaci 50% obrotu na koncie SMS. Promocja rusza 1 czerwca i będzie stałym elementem oferty Płatności.

>> Czytaj też: Platnosci.pl - miliard złotych obrotu

- Najnowszą odpowiedzią Płatności na potrzeby rynku jest produkt o przejrzystej budowie – 50/50, zyskowny – 50% zysk z tytułu obrotu na koncie SMS, a także prosty – oszczędza klientom konieczność przeliczania wartości brutto i netto – mówi Maciej Szmigiel, manager Płatności.

Płatności to firma wchodząca w skład Grupy Allegro PayU S.A., której celem jest obsługa systemów internetowych wydzielonych z PAYBACK Sp. z. o. o. Spółka zajmuje się integracją istniejących i tworzeniem nowych usług w zakresie płatności online oraz dostarczaniem narzędzi ułatwiających działalność handlową w internecie.

>> Czytaj też: Trwa wyścig o portfele internautów

PayU S.A. jest operatorem finansowym usługi Płacę z Allegro, dzięki której możliwe jest dopisywanie opłat za niektóre usługi internetowe do rachunku użytkownika Allegro oraz bezpłatne dokonywanie i odbieranie płatności za zakupy w tym serwisie. Usługa Płace z Allegro wywołuje jednak sporo kontrowersji.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy