Pilotaż elektrycznych hulajnóg

29-10-2018, 16:28

Jeszcze w tym roku pilotażowo udostępniona zostanie nowa usługa współdzielenia elektrycznych hulajnóg. Nie jest to pierwsza taka propozycja, lecz wynik ogólnoświatowego trendu. Rozwiązanie tym razem wprowadza firma kojarzona dotąd z aplikacją łączącą pasażera z kierowcą taksówki.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


mytaxi planuje uruchomić najem jednośladów w postaci e-hulajnóg w jednym z europejskich miast do końca 2018 roku. W 2019 roku usługa będzie udostępniana w kolejnych krajach, w których dostępne jest mytaxi. Modelem elektrycznych hulajnóg, jaki wykorzysta firma będzie Segway S4. Pilotażowa usługa będzie jednak dostępna pod odrębną marką.

Eckart Diepenhorst, CEO mytaxi zaznacza, że trend współdzielenia e-hulajnóg rozwija się bardzo dynamicznie i staje się coraz bardziej popularny w wielu metropoliach. Dodaje, że współdzielenie elektrycznych hulajnóg to doskonałe uzupełnienie biznesu bazującego na współpracy z kierowcami taksówek. 

Diepenhorst wyczula nas również na fakt, iż obecnie nie na wszystkich rynkach istnieją ramy prawne umożliwiające rozpoczęcie takiego projektu. Firma ma jednak nadzieję, że wkrótce się to zmieni, ponieważ e-hulajnogi mogą znacząco przyczynić się do rozwiązania problemów, z którymi zmagają się współczesne miasta.

Źródło: mytaxiSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.