"Pięćsetki" w rosyjskim car sharingu

22-07-2019, 22:01

Użytkownicy usługi car sharingu w Rosji już niebawem będą mogli pojeździć Fiatem 500 Początkowo rosyjską flotę wypożyczalni aut na minuty zasili 50 nowych samochodów. Obecnie jeszcze nieczęsto widuje się “pięćsetki” na moskiewskich drogach.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Współczesne społeczeństwo zwraca bardziej uwagę na dostęp do produktu niż na jego posiadanie, a łatwość i  elastyczność to właśnie to, czego klienci coraz częściej szukają w usługach. Na tych założeniach opiera się nowoczesna motoryzacja i car sharing.

W Moskwie Fiat 500 został zaprezentowany po raz pierwszy w dniach 13 i 14 lipca br. podczas Grand Italia Fest. Użytkownicy Delimobil - wypożyczalni aut na minuty będą mogli zasiąść za kierownicami włoskich aut pod koniec tego miesiąca.

50 "pięćsetek" zostanie udostępnionych do wypożyczania w stolicy Rosji. W późniejszym czasie ma być podjęta decyzja, czy oferta zostanie rozszerzana na floty w innych rosyjskich miastach. Cała flota Delimobil przekracza obecnie 7500 samochodów, a ponad 2 400 000 odbiorcó usługi wykonuje ponad 42 000 podróży dziennie.

Źródło: Delimobil


Źródło: PAP


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.