PARP: konkursy przedłużone

22-12-2011, 23:07

Nabór wniosków na konkurs Kreowanie Jutra oraz Słowa dla Innowacji został przedłużony. Dla najlepszych przewidziano nagrody rzeczowe.

Kreowanie Jutra to konkurs dla autorów nowatorskich pomysłów i racjonalizatorskich rozwiązań, które usprawniły funkcjonowanie przedsiębiorstw, instytucji, organizacji i urzędów.

Konkurs Słowa dla Innowacji adresowany jest do dziennikarzy prasowych, radiowych, telewizyjnych oraz publikujących na ekonomicznych portalach internetowych, popularyzujących tematykę innowacyjności i działania proinnowacyjne realizowane w obszarze gospodarki oraz podejmowane przez ludzi świata nauki. Tematyka prac konkursowych powinna dotyczyć innowacyjnych projektów i przedsięwzięć w Polsce, Europie i na świecie.

Czytaj też: Zacznij.biz pomoże rozwinąć biznes

Laureaci obu konkursów zostaną uhonorowani atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. W przypadku konkursu Kreowanie Jutra zwycięzcy w kategorii „Kreatywny pracownik” otrzymają nagrodę główną o równowartości 5000 zł oraz wyróżnienie o równowartości 2500 zł. Zwycięzcy Konkursu w kategorii „Pracodawca przyjazny kreatywności” otrzymają statuetkę i dyplom. Zwycięzcy Konkursu Słowa dla Innowacji otrzymają nagrodę główną o równowartości 5000 zł oraz trzy wyróżnienia o równowartości 2500 zł.

Zgłoszenia konkursowe należy składać do 2 stycznia 2012 r. osobiście lub drogą pocztową na adres: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, ul. Pańska 81/83, 00-834 Warszawa, z dopiskiem na kopercie „Konkurs Kreowanie Jutra” lub „Konkurs Słowa dla Innowacji”.

Więcej informacji o konkursach na stronie: www.ppp.pi.gov.pl


Następny artykuł » zamknij

Yahoo sprzeda Azję?

Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy