Panasonic: nowa centrala telefoniczna

17-11-2008, 13:06

Panasonic KX-TDE600 to nowy model centrali telefonicznej Pure-IP. KX-TDE600 zapewnia integrację systemu telefonicznego z siecią IT, a także możliwość przejścia od telefonii tradycyjnej do telefonii Voice over IP.

Centrala Pure IP KX-TDE600 jest kolejnym elementem linii central IP KX-TDE100 i KX-TDE200. W zależności od wersji oferuje od 128 do ponad 1000 portów wewnętrznych.

:[IMG-463f1]:KX-TDE600 to centrala telefoniczna standardowo wyposażona w interfejs LAN, natychmiast gotowa do pracy w sieci IP. Oferuje również możliwość współpracy ze sprzętem działającym w systemie telefonii tradycyjnej. Użytkownik, który potrzebuje rozwiązań IP a z różnych powodów nie chce rezygnować z dotychczasowej infrastruktury telefonicznej, może przełożyć do nowej jednostki dotychczas wykorzystywane podzespoły (np. z centrali Panasonic serii TDA) i jednocześnie korzystać z telefonii IP. TDE600 dedykowane jest średnim i dużym przedsiębiorstwom.

Wraz z jednostką KX-TDE600 Panasonic wprowadził do sprzedaży zestaw nowych telefonów IP, współpracujących z centralą, jednocześnie zachowując pełną kompatybilność ze wszystkimi dotychczasowymi modelami telefonów systemowych – zarówno cyfrowymi, jak i analogowymi. W zależności od potrzeb użytkownik może wybrać spośród kilkunastu modeli telefonów cyfrowych, analogowych lub IP, dostępnych w dwóch kolorach i różnych wersjach wyposażenia. KX-TDE600 jest również przystosowana do pracy z systemem bezprzewodowych telefonów DECT marki Panasonic.

Podstawowa wersja KX-TDE600 dostępna jest na rynku w cenie netto od 9900 PLN.

Więcej o firmie Panasonic


Źródło: informacja prasowa
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy