Pair z kolejnymi 4,2 mln dolarów od inwestorów

02-05-2012, 10:17

Narzędzie mobilne Pair, umożliwiające wygodne porozumiewanie się parom, cieszy się niezwykłym zainteresowaniem ze strony inwestorów - poinformował serwis TechCrunch. Usługę wsparli teraz finansowo m.in. Ashton Kutcher oraz Gary Vaynerchuk.

W ostatniej rundzie finansowania Pair zdobyło 4,2 miliona dolarów - poinformował serwis TechCrunch, a informację na swoim blogu potwierdził również zespół mobilnego narzędzia. Lista inwestorów zainteresowanych projektem jest bardzo długa.

Czytaj także: Google naciska na deweloperów aplikacji mobilnych

Tym razem Pair zostało wsparte m.in. przez fundusz A-Grade Ventures należący do Ashtona Kutchera, ale wśród inwestorów znaleźli się także Dave Morin, Paul Buchheit, Founder Collective czy Gary Vaynerchuk. Cała aplikacja powstawała pod okiem specjalistów w ramach YCombinator.

Po pierwszym miesiącu obecności w App Store narzędzie zostało pobrane przez ponad 220 tysięcy ludzi i choć nie jest to rekord, twórcy Pair zapewniają, że nie liczyli na taki sukces. Kiedy uruchomiliśmy Pair, program spotkał się z naprawdę niesamowitym odbiorem, byliśmy zachwyceni - czytamy na blogu usługi. - Nic nie jest dla nas ważniejsze niż wiedza, że nasi użytkownicy kochają Pair i poprawiają dzięki niemu jakość swoich związków.

Aplikacja Pair na smartfonie iPhone
fot. - Aplikacja Pair na smartfonie iPhone
Pair umożliwia parom wygodną komunikację z wykorzystaniem smartfonów (obecnie tylko z iOS). Narzędzie przewiduje nie tylko czat, ale również możliwość wspólnego rysowania, tworzenia linii czasu czy dzielenia się lokalizacją. 

Narzędzie Pair można pobrać za darmo z App Store, a wkrótce pojawić ma się również wydanie dla Androida.

Czytaj także: Współtwórca serwisu MySpace stawia na Androida


Źródło: Pair, TechCrunch
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy