Orange: podwójne doładowania dla dwojga

23-07-2009, 08:38

Promocję, w ramach której można całkowicie za darmo podwoić wartość swoich doładowań, wprowadził Orange. Dotyczy ona ofert na kartę i mix Orange. Aby z promocji skorzystać, trzeba znaleźć sobie kogoś do pary.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Jak informuje Orange, z promocji 2x2 mogą korzystać wszyscy użytkownicy ofert na kartę i mix w Orange. Jedynym warunkiem, który muszą spełnić, jest doładowanie konta i znalezienie znajomego, który również doładuje własne konto w ciągu 24 godzin.

Promocja trwa od 22 lipca do 23 sierpnia br. Wartości doładowań objęte promocją przedstawiono w tabelce.

Aby skorzystać z promocji trzeba "utworzyć parę promocyjną", tj. zasilić własne konto dowolną wartością doładowania i podać numer telefonu osoby zapraszanej do pary. SMS należy wysłać pod bezpłatny numer 8042, w treści wpisując 14-cyfrowy, niewykorzystany kod doładowania oraz numer telefonu znajomego, oddzielone od siebie kropką - np. 12345678901234.501100100.

Doładowania objęte promocją 2x2
fot. - Doładowania objęte promocją 2x2

Po wysłaniu SMS-a konto osoby doładowującej zostaje uzupełnione nominalną wartością doładowania, a wybrany do pary znajomy dostaje SMS-a z zaproszeniem do promocji.

W odpowiedzi znajomy powinien zasilić swoje konto dowolną kwotą doładowania, nie później niż w ciągu 24 godzin od chwili otrzymania zaproszenia. Doładowania powinien dokonać w analogiczny sposób, wysyłając SMS pod numer 8042, w treści podając 14-cyfrowy kod niewykorzystanego doładowania i oddzielony kropką numer telefonu osoby, która zaprosiła go do pary.

Premia zostaje przyznana na konta promocyjne w chwili doładowania konta przez osobę zaproszoną do pary. Każdy z partnerów dostaje 100% więcej wartości własnego doładowania. Użytkownicy tworzący parę mogą zasilać swoje konta różnymi kwotami doładowań.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.