Odnowiony Transportoid już dostępny na Android, iOS oraz Windows Phone

14-10-2015, 21:16

Podstawową funkcją bezpłatnej aplikacji Transportoid jest ułatwienie poruszania się transportem publicznym, czy też możliwość zoptymalizowania planu podróży.

Aplikacja opiera się na aktualnych rozkładach jazdy komunikacji miejskiej. Użytkownicy programu mogą poruszać się na w 60 ośrodkach miejskich na terenie całej Polski. Transportoid umożliwia przeglądanie tras przejazdu poszczególnych linii, sprawdzenie umiejscowienia przystanków oraz objazdów, a także wyznaczanie tras przejazdu.

Zaktualizowany Transportoid posiada funkcję automatycznego przypomnienia o dacie końca  ważności biletu okresowego, co pomoże uniknąć nieprzyjemności związanych z jazdą „na gapę” i płacenia mandatów. Aplikacja posiada również opcjonalną możliwość sortowania listy przystanków według odległości od aktualnej lokalizacji użytkownika, a także funkcję interaktywnej mapy. To udogodnienie pozwala na bieżące śledzenie trasy przejazdu, dzięki czemu użytkownik nie musi tracić czasu na poszukiwanie swojej lokalizacji i nigdy nie ominie przystanku, na którym chce wysiąść.

Aplikacja działa w trybie offline na systemie Android oraz Windows Phone. Oznacza to, że po ściągnięciu wszystkich rozkładów jazdy ma się do nich stały dostęp bez konieczności łączenia się z internetem.

Transportoid umożliwia także zakup biletów komunikacji miejskiej.
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: