O czym warto wiedzieć biorąc pożyczkę w Vivusie?

20-12-2019, 08:33

Jak wiadomo czasami potrzebujemy mieć na koncie znacznie większą sumę niż ta, która wynika z naszych oszczędności.

kredyt

Jest na to wyjście, czyli kredyt lub pożyczka. Rozważmy, jednak sytuację kiedy jesteśmy zadłużeni. Czy w tym przypadku też możemy otrzymać dodatkowe środki na nasze konto? Okazuje się, że tak. Być może jest to nieco bardziej skomplikowane, jednak nadal jak najbardziej możliwe. Pożyczki dla zadłużonych są w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem.

Kilka dni opóźnienia i mamy problem

Jednak zanim o tym, każdy z nas powinien wiedzieć, że nawet kilkudniowe opóźnienie w spłacie naszego kredytu jest w stanie wpisać na nasze konto negatywną historię kredytową, która może być powodem negatywnej decyzji przy kolejnej próbie zaciągnięcia dodatkowych pieniędzy. Tutaj idealne rozwiązanie to firmy pożyczkowe. W wielu przypadkach nie sprawdzają one naszych zaległości wobec banków, dlatego właśnie za ich pośrednictwem jesteśmy w stanie bez problemu uzyskać pożyczkę nawet przy zadłużeniu.

Dla kogo właściwie przeznaczone są wyżej wspomniane pożyczki? Po pierwsze dla osób mających jakiekolwiek problemy w spłacie dotychczasowych kredytów. Mogą z nich skorzystać również Ci, którzy posiadają niską zdolność kredytową, a nawet osoby, które mają ”na sobie” firmę windykacyjną czy komornika. Jaki jest koszt takiej pożyczki? Wygląda to praktycznie tak samo jak w przypadku zwykłego kredytu, czyli mamy kilka wariantów, jednak tutaj warto pamiętać, że decydując się na taką formę mamy już inne zadłużenie i zanim podejmiemy ostateczną decyzję powinniśmy się dwa razy zastanowić, aby nie narobić sobie jeszcze większych problemów. Nie da się ukryć, że oprocentowanie takiego kredytu może być nieco wyższe niż w przypadku tego klasycznego branego w banku.

Pożyczki inne niż ratalne

Mitem są wszelkiego rodzaju kredyty pod hipotekę z zadłużeniem. Czegoś takiego po prostu nie ma i wszystkiego tego typu ogłoszenia w sieci są nieprawdą. Na rynku, jednak spotkamy się z czymś takim jak pożyczka pozabankowa – jest kilka rodzajów: pożyczki pod zastaw nieruchomości, pożyczki prywatne, pożyczki z gwarantem, pożyczki na czek GIRO.

Mniejsze raty za zaległe zobowiązania

Istnieje jeszcze coś takiego jak kredyt konsolidacyjny. Ma on na celu przede wszystkim zmniejszyć raty, które wynikają ze wszystkich naszych zobowiązań wobec banków i nie tylko. Mniej więcej polega to na złączeniu w jeden kilku niespłaconych kredytów, które mamy na swoim koncie. Na jaką kwotę go otrzymamy zależy od banku, a jeśli nasza zdolność kredytowa jest zbyt mała będziemy musieli przedstawić dodatkowe dokumenty. Pamiętajmy jednak o tym, iż w przypadku zajęcia komorniczego takiego kredytu po prostu nie otrzymamy, a przynajmniej szansa na jego przyznanie jest bardzo niska. Tutaj mamy do wyboru kredyty konsolidacyjne z zabezpieczeniami i bez. Drugi z wariantów jest znacznie droższy, jednak nadaje się dla osób, których zdolność kredytowa wydaje się być mocno podejrzana. Więcej informacji na ten temat znajdziemy tutaj: https://www.czerwona-skarbonka.pl.
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Vivus Polskatag pożyczki
To warto przeczytaćRSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: