Nowy smartfon ASUS ZenFone GO już w sprzedaży

28-09-2015, 20:58

Smartfon pracuje w oparciu o system operacyjny Google Android 5.0 Jelly Bean (z nakładką Zen UI).

Obsługę multimediów w ASUSie ZenFone GO (ZC500TG) zapewnia czterordzeniowy procesor MediaTek MT6580 o częstotliwości taktowania 1,3 GHz, wspierany przez 2GB pamięci operacyjnej RAM. 5-calowa matryca o rozdzielczości 1280 na 800 pikseli została wykonana w technologii IPS, gwarantującej szeroki kąt widzenia – do 178 stopni.

Nowa słuchawka ASUSa została wyposażona w aparat o rozdzielczości 8Mpix z lampą błyskową, autofocusem, detektorem twarzy i możliwością wykonywania zdjęć panoramicznych. Na smartfonie znajduje się domyślnie zainstalowana aplikacja Pixel Master. 

Akumulator o pojemności 2070 mAh powinien zapewnić do 13 dni w trybie 3G Standby pracy urządzenia na jednym ładowaniu baterii.

Model został wyposażony w podwójny slot na kartę SIM, który rozszerza funkcjonalność urządzenia. Wybierając ZenFone'a GO, użytkownik będzie mógł korzystać z dwóch numerów jednocześnie, przełączając się między kartami. 

ASUS ZenFone GO (ZC500TG) dostępny jest w sprzedaży w czarnej wersji kolorystycznej. Cena urządzenia to 699 złotych.


Źródło: Redakcja nie odpowiada za treść informacji prasowych. Firmy zainteresowane szerszą publikacją prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: