Nowy dodatek do serwisu Slideshare (wideo)

PATRONAT MEDIALNY 29-03-2011, 19:19

W najnowszy odcinku programu Clicker zapoznacie się z dodatkiem do serwisu Slideshare, który umożliwia przeprowadzanie konferencji audio i wideo.

Slideshare to serwis umożliwiający internautom publikowanie prezentacji multimedialnych i innych plików. Rejestracji można dokonać w kilku krokach, a podstawowe funkcje serwisu są darmowe, dzięki czemu można umieszczać nieograniczoną liczbę plików, a także przeglądać prezentacje innych użytkowników bez żadnych ograniczeń. Dostępne są także płatne opcje skierowane głównie do profesjonalistów, małych przedsiębiorstw oraz korporacji.

Slideshare daje możliwość dzielenia się swoimi zasobami w podobny sposób, w jaki robi to YouTube ze swoimi filmami. Dlatego jeśli ktoś chce umieścić na swoim blogu czy stronie internetowej dowolną prezentację, bez przeszkód może to zrobić.

Niedawno pojawił się nowy dodatek do serwisu o nazwie Zipcast, który umożliwia przeprowadzanie publicznych i prywatnych konferencji audio i wideo. Zipcast nie wymaga instalacji żadnych dodatkowych programów czy wtyczek. Wystarczy jedynie nowoczesna przeglądarka i możemy uczestniczyć w spotkaniach online, rozmawiać z innymi uczestnikami i oglądać zmieniające się slajdy, obsługiwane przez osobę prowadzącą daną konferencję.

>> Obejrzyj poprzednie odcinki Clickera

>> Obejrzyj inne programy telewizji internetowej Webshake.tv


Źródło: Webshake.tv
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag wideotag Webshake.tvtag Slidesharetag Clicker
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930