Nowe pakiety internetowe także w Plusie

10-11-2011, 11:40

Od czwartku Plus zmienia ofertę pakietów internetowych dostępnych w ofertach Plus Abonament, Plus Firma, Plus Mix oraz Plus na kartę. Pakiety mają trafić głównie do abonentów, którzy nie posiadają ofert smartfonowych.

Wczoraj pisaliśmy w Dzienniku Internautów o zmianach w pakietach internetowych dla klientów Orange. Sieć Plus nie pozostaje dłużna i również wprowadza zmiany.

Jak podaje Plus, główne zmiany polegają na oferowaniu klientom wyłącznie pakietów internetowych Non Stop, czyli takich, w których po wykorzystaniu limitu danych może spaść prędkość transferu, ale użytkownicy mogą dalej korzystać z internetu na terenie Polski.

Nowe pakiety internetowe w Plusie
fot. - Nowe pakiety internetowe w Plusie
Do istniejącej gamy pakietów zostaną wprowadzone dwa nowe z opłatą miesięczną 7 zł z VAT i 9 zł z VAT, dzięki czemu klienci Plusa będą mogli wybrać pakiet dostosowany do intensywności i częstotliwości korzystania przez nich z internetu.

Czytaj też: Windows Phone 7.5 Mango dostępny dla wszystkich

Pełną prędkość w pakiecie można przywrócić poprzez dokupienie jednego z pakietów Plus Internet extra (w przypadku ofert Plus Abonament i Plus Firma) lub poprzez wyłączenie i ponowne włączenie pakietu (w przypadku ofert Plus Mix i Plus na kartę).

Aktywacji pakietów można dokonać poprzez wysłanie SMS-a lub w przypadku telefonów na kartę poprzez wpisanie kodu, a także odwiedzając stronę Plus Online. O wykorzystaniu przysługującego limitu danych każdy użytkownik jest powiadamiany przez operatora automatycznie za pomocą SMS-a.

Więcej informacji o ofercie pakietów internetowych znajduje się na stronie: www.plus.pl/internetwtelefonie


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy