Nowe firmy dołączyły do e-Izby

07-01-2016, 11:30

W strukturach Izby Gospodarki Elektronicznej zrzeszonych jest obecnie blisko 180 podmiotów, reprezentujących branżę e-commerce. W gronie firm zrzeszonych powitano nowych członków: Edrone Sp. z o.o., inviPay.com oraz Oktawave Sp. z o.o.

- Dołączenie inviPay.com do Izby Gospodarki Elektronicznej było naturalnym krokiem, który powinna wykonać każda firma, która efektywnie działa na rynku e-commerce. Jesteśmy zdecydowanym zwolennikiem aktywnej edukacji, wspólnych dyskusji oraz dynamicznego rozwoju. Dlatego wierzymy, że dzięki wspólnym działaniom z e-Izbą jesteśmy w stanie osiągnąć podwójny sukces i zaadaptować nowe, ulepszone rozwiązania do naszej codziennej działalności. - tłumaczy Marcin Pasenik, Prezes Zarządu w inviPay.com.

- Największy udział w branży e-handlu posiada Europa, a Polska notuje najwyższy wzrost spośród wszystkich większych krajów. Wartość rynku e-commerce wynosi około 30 miliardów złotych. Cieszymy się, że możemy mieć realny wpływ na rozwój tej właśnie branży. Jako nasz wkład, oferujemy dostęp do danych statystycznych o zachowaniu klientów w sklepach internetowych oraz czynnikach, które determinują powracanie klientów. Nie bazujemy na danych deklaratywnych. Wiedzę opieramy wyłącznie o badanie zachowania klienta w e-sklepie. Członkostwo w Izbie Gospodarki Elektronicznej to dla nas możliwość dzielenia się wiedzą i budowania relacji z e-najlepszymi. - mówi Michał Blak, CEO w Edrone Sp. z o.o.

- Dołączamy do Izby Gospodarki Elektronicznej, ponieważ świetnie wiemy, jaką rewolucją w modelu dostarczania usług IT jest pojawienie się chmury i jaki ma to wpływ na rozwój handlu elektronicznego. Każdy sklep internetowy potrzebuje dziś elastycznej infrastruktury, która płynnie dostosuje się do natężenia ruchu - tę skalowalność zapewnia dziś tylko chmura. To sprawia, że cloud computing oraz e-commerce są doskonałym mariażem, a my chcemy upowszechniać wiedzę na jego temat. - wyjaśnia Dariusz Nawojczyk, CMO w Oktawave Sp. z o.o.

Autor: Patrycja Miązek

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać

fot. geralt


RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.