Nowa odsłona sklepu redcoon - ma być pikantniej

28-10-2011, 08:08

Sklep redcoon.pl zmienił swój wygląd, udoskonalił strukturę kategorii produktowych oraz wprowadził nowe funkcje.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Na nowej stronie startowej umieszczone są najlepsze oferty z asortymentu. Po lewej stronie znajduje się 10 kategorii tematycznych. Funkcja filtrowania ma ułatwić znalezienie produktu, który w najwyższym stopniu będzie odpowiadał oczekiwaniom kupującego. Użytkownicy uzyskali możliwość wyszukania interesującego ich produktu dzięki filtrom takim jak: funkcje techniczne odpowiednie dla grupy produktów (np. system operacyjny, przekątna obrazu, 3D), marka i cena.

Nowa strona redcoon.pl
fot. - Nowa strona redcoon.pl
Nowe funkcje, takie jak ekspresowe składanie zamówienia oraz zakup bez rejestracji, mają sprawić, iż zakupy będą szybsze i wygodniejsze. Warunkiem jest podanie adresu e-mail.

Naszym celem było spełnienie wymagań i życzeń naszych klientów. Specjalnie dla nich zakładka „Moje konto” została zmieniona tak, by jego obsługa była wygodna i nie sprawiała trudności. Obecnie klient sam może edytować swoje zamówienie i nie musi się kontaktować w każdej sprawie z naszym Działem Obsługi klienta – mówi Magdalena Zomrowska, prezes redcoon Polska.

Czytaj też: Fundusz MCI inwestycje w sklep internetowy

Sklep redcoon.pl chce uczcić swoją nową odsłonę „pikantnymi” ofertami na otwarcie i specjalną kampanią w internecie. Kampania opiera się na czterech motywach przewodnich: „redcoon ma więcej do zaoferowania!”, „redcoon zawsze może!”, „redcoon jest większy!”, „redcoon robi to szybciej!”. Kampania wsparta jest spotami wideo.

Pozostałe sklepy redcoon - w Niemczech, Austrii, Hiszpanii, Portugalii, Włoszech, Holandii, Danii i Francji - również zmieniły wygląd swoich stron.

Efekty prac można zobaczyć na: www.redcoon.pl



Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać






fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.