Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Jeśli kiedykolwiek zadałeś lub zadałaś sobie pytanie postawione w tytule tego artykułu, to jesteś w doskonałym towarzystwie! Zdecydowana większość ludzi ma ten problem więcej niż raz w życiu – a niektórzy całkiem regularnie. My też należymy do tego grona, dlatego chcemy podzielić się z tobą naszym ulubionym trikiem.

Nie mam pomysłu na prezent - co robić?

Co kupić w prezencie, gdy nie masz pomysłu?

W sytuacji, gdy chcesz kupić komuś prezent, ale nie masz pojęcia, co by to właściwie mogło być, najlepiej jest postawić na coś uniwersalnego, co jednocześnie będzie dobrze trafiać w potrzeby obdarowanej osoby. Brzmi jak zadanie niemożliwe, gdy brakuje ci pomysłów? Mamy sposób na doskonały podarunek dla każdego, nawet gdy nie znasz dobrze tej osoby i nie wiesz, co lubi.

Tym, co przyjdzie ci z pomocą we wspomnianej sytuacji, są oczywiście karty podarunkowe. Karnet prezentowy jest o wiele bardziej elegancki niż gotówka w kartce z życzeniami i wypada podarować go nawet mało znanej osobie lub w sytuacji formalnej. Jest to także dobry sposób na upominek okazjonalny dla pracowników lub klientów.

Uniwersalny karnet na prezent

Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem jest karta podarunkowa Amazon. Karty podarunkowe Amazon pozwalają na wybór spośród nieograniczonej oferty zakupów dostępnych w serwisie. Jest to największa platforma sprzedażowa w Europie, dzięki czemu posiadacz karnetu z pewnością wybierze coś dla siebie.

Gdzie można kupić bon upominkowy Amazon? Voucher można dostać na stronie amazon.pl, gdzie możesz wybrać nie tylko wartość karnetu, ale także jego szatę graficzną, dodać wiadomość lub nawet wgrać zdjęcie albo krótki filmik. Amazon wyśle kartę drogą elektroniczną według daty, którą wskażesz w zamówieniu.

Jeśli więc chcesz przekazać komuś prezent przez internet w konkretnym dniu i zależy ci na wrażeniu, karta Amazon z filmikiem może się okazać strzałem w dziesiątkę – możecie na przykład nagrać z przyjaciółmi wyjątkowe życzenia lub możesz dodać do karnetu nagranie z miejsca, które ta osoba szczególnie lubi.

Karnet prezentowy na ostatnią chwilę

Jeśli potrzebujesz prezentu pilnie i w ostatniej chwili, to rozwiązanie może jednak okazać się nieodpowiednie. Zanim zamówienie zostanie przetworzone, minie jakiś czas – jeśli więc chcesz mieć podarunek od razu, lepiej kupić wersję fizyczną karnetu. Doładowanie Amazon możesz dostać w sklepach sieci Żabka, które prowadzą sprzedaż kart upominkowych w różnych nominałach.

W dowolnej Żabce poproś przy kasie o bon do Amazona i podaj wybraną kwotę. Otrzymasz wydruk z kodem upominkowym, który jest od razu aktywny. W ten sposób możesz kupić prezent nawet w ostatniej chwili, a jednocześnie być pewien, że będzie on trafiony.

 

Foto: Adobe Stock, treść: materiał partnera


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              

Ostatnie artykuły:

fot. Petronasfot. Sophosfot. Freepikfot. Freepik