Nie bierz polisy w ciemno

26-06-2019, 22:03

Osoba kupująca ubezpieczenie, jeśli poszukuje jedynie najtańszych ofert, nie ma łatwego zadania. Porównywanie ofert różnych towarzystw ubezpieczeniowych jest czasochłonne i wiąże się z koniecznością odwiedzenia kilku serwisów internetowych oraz wielokrotnym wprowadzaniem podobnych danych. Pomóc tu może darmowa porównywarka ubezpieczeń.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Wybór polisy może mieć ogromny wpływ na przyszłość, ale znalezienie odpowiedniej nie musi wcale trwać długo. Dzięki porównywarce ubezpieczeń, klient może otrzymać ofertę dostosowaną do jego oczekiwań w zaledwie kilkanaście minut. Zamiast samodzielnego i mozolnego wertowania ofert, można w szybki sposób uzyskać gotową propozycję ubezpieczenia. 

Jak działa porównywarka?

Po wypełnieniu niezbędnych pól formularza porównywarka przedstawia propozycje. Kalkulator ubezpieczeń pozwala zaoszczędzić nawet kilkaset złotych na składce, a przy tym nie tracić czasu na przeglądanie z osobna polis, w których łatwo się pogubić. Warto pamiętać, że multiagent jest w stanie przedstawić jedynie kilka propozycji ubezpieczenia. Porównywarki ubezpieczeń pozwalają zestawić setki polis, żeby na końcu wybrać najlepszą. 

Przyszłość

Czy zatem porównywarki internetowe staną się ważnym elementem polskiego rynku ubezpieczeń? Wzrost świadomości konsumentów oraz wygoda korzystania z porównywarek internetowych sprawia, że klienci coraz chętniej szukają lepszych ofert i częściej zmieniają ubezpieczycieli. W przyszłości zwiększona przejrzystość cen spowoduje, że firmy ubezpieczeniowe będą zmuszone poszukiwać innych sposobów wyróżnienia swojej oferty na tle konkurencji.

Jak wynika z badania Deloitte, 58% badanych nie kupiłoby polisy nieznanej im firmy. Rozpoznawalność marki ubezpieczyciela dalej odgrywa istotną rolę podczas wyboru najlepszej oferty. 

Źródło: ocenapolis.plSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.