Nawigacja z transmiterem FM i multimediami

27-11-2008, 18:33

Nawigację samochodową z możliwością obsługi plików muzycznych i wideo, służącą także jako transmiter FM, zaprezentowała firma Mio. Mowa o modelu C725.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Mio C725 został wyposażony w 7-calowy dotykowy ekran o rozdzielczości 800 na 480 punktów. Do przeliczania obrazu, dekodowania filmów i dźwięku wykorzystano procesor firmy Samsung 2443 o częstotliwości taktowania 400 MHz.

Nawigacja Mio C725
fot. - Nawigacja Mio C725
Nawigacja działa w oparciu o oprogramowanie MioMap 2008, zawierające mapy 38 krajów europejskich. Dołączona aplikacja MioMore Desktop pozwala na aktualizację map i informacji o fotoradarach oraz zaznaczanie własnych punktów POI.

Odbiornik gps bazuje na chipsecie SiRF star III. Nawigacja posiada slot na karty SD/MMC oraz pamięci przenośne USB. W ten sposób można odtwarzać pliki z muzyką i wideo. System obsługuje m.in. formaty mp3, mov, avi, wmv, asf i 3gpp.

Oprócz USB umieszczono również gniazdo mini-USB, wyjście 3,5 mm audio do podłączenia słuchawek, AV do podłączenia przenośnych odtwarzaczy takich, jak DVD, Digital TV czy przenośnych dysków twardych. Kolejną ciekawostką jest wbudowany transmiter FM potrafiący nadawać bezprzewodowo dźwięk do radia w samochodzie.

Mio C725 został wyposażony w akumulator litowo-jonowy o pojemności 1200 mAh, który przy pełnym naładowaniu wystarcza na około 1,5 godziny pracy urządzenia - podaje producent.

Więcej o nawigacjach


Źródło: Mio


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag systemy nawigacjitag nawigacjatag multimediatag Mio
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.