Natywna Opera Mini dla Windows Mobile

04-03-2010, 10:17

Jest dostępna natywna wersja Opery Mini 5 beta na telefony z Windows Mobile 5 i Windows Mobile 6. Wersja ta nie wymaga Javy, a więc będzie działać na każdym telefonie z Windows Mobile.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Opera Mini 5 na Windows Mobile zawiera ten sam zestaw funkcji, co wersja bazujące na Javie. Jest przeglądanie w kartach, menadżer haseł, zakładki i Szybkie wybieranie.

Bardzo ważną cechą tej przeglądarki jest kompresowanie przesyłu danych o maksymalnie 90%, co daje w rezultacie znaczne poprawienie szybkości ładowania się stron. Kompresowanie dodatkowo redukuje koszty w przypadku opłat pobieranych od jednego megabajta lub korzystania z drogiego roamingu.

>>> Czytaj: 9,4 mld USD oszczędności dzięki Operze Mini

Użytkownicy Windows Mobile 5 i Windows Mobile 6 mogą pobrać Operę Mini 5 bezpośrednio ze swoich telefonów ze strony m.opera.com/next lub dowiedzieć się więcej na stronie www.opera.com/mini/next.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.