Najtańszy abonament bez limitu? Sprawdź oferty

01-04-2020, 16:35

Zastanawiasz się, którego z działających na polskim rynku operatorów wybrać? Zależy Ci na tanim, funkcjonalnym abonamencie bez limitu? Ilość szczegółów dotyczących poszczególnych planów abonamentowych przyprawia Cię o ból głowy? Spokojnie – treść poniższego artykułu pomoże Ci znaleźć propozycję, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania, jednocześnie nie nadwyrężając cennych zasobów portfela.

Twoje indywidualne potrzeby

Przed wyborem odpowiedniej oferty powinieneś dokładnie przeanalizować swoje osobiste wymagania dotyczące danego abonamentu oraz sposób, w jaki dotychczas korzystałeś z telefonu. Obiektywnie najlepszy dostępny obecnie abonament może okazać się dla Ciebie niewystarczający, jeśli na przykład uwielbiasz grać na smartfonie w gry typu MMO (massively multiplayer online) wymagające stałego dostępu do szybkiego internetu. Podobnie, jeśli np. przy okazji częstych podróży korzystasz z platform streamingowych, takich jak HBO GO lub Netflix, pożerających całkiem sporo danych.

kobieta

Najtańsze propozycje abonamentów komórkowych

Aktualnie liderami rynku są trzy oferty: Plush, Virgin Mobile oraz Nju Mobile. Wspólnym mianownikiem powyższych propozycji jest obietnica możliwości wysyłania nielimitowanych SMS-ów oraz nawiązywania rozmów, niezależnie od tego, w której sieci zarejestrowani są rozmówcy. Najtańszy abonament to propozycja Virgin Mobile – jedyne 14zł na miesiąc! Jeżeli korzystasz z internetu w swoim smartfonie sporadycznie lub w ogóle, jest to idealny wybór dla Ciebie. Dlaczego? Spośród wyżej wymienionych ofert Virgin daje klientom do 15GB internetu miesięcznie. Dużo lepszą propozycją dla entuzjastów długiego surfowania w sieci jest abonament w Nju Mobile, który – choć nieco droższy (29zł/mc) – pozwala cieszyć się przepływem danych na poziomie do 100GB. Plush Mobile to z kolei najlepsze wyjście dla tych, którzy z internetu korzystają, ale niewiele – pakiet o wielkości 15GB w cenie 25zł za miesiąc to kolejna, warta uwagi propozycja. Dla porównania: światowy gigant rynku telekomunikacyjnego, T-Mobile (w cenie 59zł/mc) posiada wprawdzie rozmowy bez limitów do wszystkich innych sieci, ale za popularne wiadomości tekstowe zapłacisz już osobno. Ponadto, w tej stosunkowo wysokiej cenie oferuje jedynie 5GB danych.

Jeżeli szukasz niedrogiej i funkcjonalnej oferty abonamentowej, która zapewni Ci nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci, wybierz propozycję Plusha, Virgin lub Nju Mobile.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag abonament bez limitu

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.