Najpopularniejsze smarfony wg Ceneo

21-07-2010, 10:00

Smartfony firm Samsung, HTC oraz Nokia cieszą się największą popularnością wśród polskich internautów – wynika z raportu Ceneo.pl

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Sonda
Jesteś posiadaczem smartfona?
  • Tak
  • Nie
  • Nie posiadam telefonu w ogóle
wyniki  komentarze

Najpopularniejsze telefony łączą w sobie cechy telefonu, organizera, a także podręcznego komputera. Posiadają klawiaturę qwerty bądź panel dotykowy, który daje możliwość pisania w tym systemie.

Ich podstawową funkcją jest możliwość łączenia się z internetem. To dzięki temu za pomocą smartfona możemy swobodnie korzystać z poczty e-mail, komunikatorów, serwisów społecznościowych itp. Inną kluczową cechą każdego smartfona jest posiadanie systemu operacyjnego umożliwiającego instalowanie na telefonie nowych aplikacji.

>> Czytaj też: Nowości Sony Ericsson: Xperia X8, Yendo i Cedar

Najpopularniejsze smartfony wg Ceneo
fot. - Najpopularniejsze smartfony wg Ceneo
 W pierwszej dziesiątce nie ma iPhone’a. Ceneo przypuszcza, że produkt amerykańskiej firmy Apple jest ciągle za drogi dla przeciętnego Kowalskiego i tylko nieliczni mogą sobie na niego pozwolić. Tylko cztery telefony kosztują powyżej tysiąca złotych. Pozostałe to tańsze i mniej zaawansowane modele.

Jeżeli chodzi o system operacyjny to aż cztery modele działają na systemie Symbian OS, dwa na Windows Mobile i dwa na Androidzie. W rankingu najwyżej plasuje się Samsung GT-S8500 Wave z systemem operacyjnym Bada OS.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.