MilionNaStart: Sprawdzone pomysły

PATRONAT MEDIALNY 14-06-2011, 09:56

Dedykowany kobietom portal netkobiety.pl oraz specjalizujące się w produkcji trójwymiarowych materiałów filmowych studio 3D MIND FILMS - to tylko niektóre z pomysłów przekształconych w dobrze rozwijający się biznes przy wsparciu Inkubatora Przedsiębiorczości Media 3.0.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Projekt Media 3.0 skierowany jest do indywidualnych pomysłodawców i do firm planujących wdrożenie nowego innowacyjnego pomysłu z obszarów związanych z sektorem ICT oraz multimediów. 

- Pomysłodawcy posiadający prototypy lub pomysły na ciekawe oprogramowanie, rozwiązania mobilne, internetowe lub też związane z rynkiem gier i grafiki 3D mogą uzyskać zarówno wsparcie doradcze, jak i finansowanie swojego przedsięwzięcia w kwocie do 200 tys. euro – mówi Monika Kamińska, Dyrektor Projektu Media 3.0. - Największe szanse na uzyskanie pomocy mają pomysły, które są oryginalne, innowacyjne, a jednocześnie w swoich założeniach mają szansę osiągnąć realne efekty biznesowe – dodaje Monika Kamińska.

W wyniku wcześniejszych naborów, po okresie preinkubacji, na rynek weszły pierwsze firmy, w które zainwestował Inkubator Przedsiębiorczości Media 3.0.

Swój pomysł przy wsparciu inkubatora rozwija już między innymi Filip Trziszka z 3D MIND FILMS. Studio specjalizuje się w produkcji materiałów przy zastosowaniu najnowszej techniki stereoskopowej 3D.

- Innowacyjne myślenie jest dziś w cenie, ale dobrze jest mieć też kapitał na start i wsparcie merytoryczne doświadczonych ekspertów. W moim przypadku źródłem kapitału i wiedzy jest Inkubator Przedsiębiorczości Media 3.0. Nasza współpraca  przypomina dobre małżeństwo - gdy jedno pilnuje budżetu, drugie może poświęcić się pracy w swoim "innowacyjnym garażu" – mówi Filip Trziszka.

W ramach projektu powstaje także portal netkobiety.pl. Założony przez Faustynę Koninę jest pierwszym life-coachingowym serwisem tworzonym przez kobiety dla kobiet w Polsce.

Ostatni nabór do Media 3.0 trwa do 15 lipca br., a pomysły można zgłaszać tylko poprzez stronę www.MilionNaStart.pl.

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej z EFRR w ramach PO IG oraz budżetu państwa, Priorytet 3 - Kapitał dla innowacji, Działanie 3.1 - Inicjowanie działalności innowacyjnej. Koordynatorem projektu Media 3.0 jest Miasteczko Multimedialne sp. z o.o., które powstało w 2007 roku w Nowym Sączu.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.