Merlin stawia na odzież przez internet

06-04-2011, 07:22

Wraz z początkiem kwietnia w sklepie internetowym Merlin.pl uruchomiono dział z modą. Firma chce w ten sposób powiększyć swój udział w rynku e-commerce.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


W ofercie nowego działu znajduje się odzież damska, męska i dziecięca, a także bielizna, torby i akcesoria oraz biżuteria. Sklepowi zależało na pozyskaniu takich firm, których odzież jest trudnodostępna w Polsce lub jeszcze niedostępna w innych sklepach internetowych.

Jak zapewnia Merlin.pl, ceny odzieży i akcesoriów są minimum 10% niższe od cen rynkowych, a w planowanych akcjach promocyjnych będzie można je kupić nawet o 70% taniej.

>> Czytaj też: Przymierzysz odzież bez wychodzenia z domu

Sonda
Kupujesz odzież lub obuwie przez internet?
  • tak
  • nie
  • nie robię w ogóle zakupów przez internet
wyniki  komentarze

- Zaufanie, jakie zbudowaliśmy na sprzedaży takich produktów, jak książki, muzyka czy filmy przełożyło się na popularność nowych produktów, które wprowadziliśmy kilka lat temu zabawek, kosmetyków czy artykułów sportowych. Jesteśmy przekonani, że dział Moda zainteresuje nowych klientów, a dotychczasowym umożliwi bardziej komplementarne zakupy – mówi Anna Bogdańska, prezes Merlin.pl.

Moda na Merlin.pl
fot. - Moda na Merlin.pl
Sklep internetowy ruszył także z akcją „Przymierzaj i kupuj bez obaw!”, w której zachęca się internautów do kupna odzieży przez internet. Prawo pozwala na zwrot towaru w ciągu 10 dni od daty zakupu, a Merlin.pl do tego chce pokrywać koszty przesyłki (czego raczej nie stosują sklepy internetowe).

>> Czytaj też: Dom mody w Second Life

Merlin.pl nie jest jedynym dużym graczem na rynku, który inwestuje w odzież przez internet. W połowie lutego br. porównywarka Ceneo uruchomiła specjalny serwis z modą i zachęca sklepy internetowe do promowania odzieży, aby internauci dostrzegli w ich produktach to, co dostrzegają w innych, znacznie popularniejszych w sieci.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.