mBank mobile teraz celuje w firmy

05-07-2010, 20:32

Wirtualny operator komórkowy mBank mobile wprowadza ofertę przeznaczoną dla klientów biznesowych. Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą przenieść swój numer do sieci mBank mobile i skorzystać z promocyjnych cen połączeń w nowej taryfie Biznes.

mBank mobile poszerza swoją ofertę o taryfę skierowaną do klientów biznesowych. W ramach nowo wprowadzonej taryfy Biznes każdy klient prowadzący firmę może zakupić trzy startery z kolejno następującymi po sobie numerami w cenie 69 złotych. Wykupione numery będą funkcjonować w ofercie prepaid.

>> Czytaj też: Kto ma najlepszą ofertę internetu i telefonu dla firm?

Sonda
Czy zmieniłbyś operatora jeśli inny zaproponuje lepsze warunki?
  • Tak
  • Nie
  • Nie wiem
wyniki  komentarze

W ramach taryfy Biznes dostępna jest także możliwość przeniesienia numeru telefonu od obecnego dostawcy usług do sieci mBank mobile. Klienci, którzy zechcą skorzystać z taryfy biznesowej mBank mobile i jednocześnie zachować dotychczasowy numer, będą mogli to zrobić, jeśli u poprzedniego operatora telefon był on zarejestrowany na dane firmy.

- Taryfę biznesową uruchomiliśmy w odpowiedzi na oczekiwania klientów, którzy niejednokrotnie pytali nas o specjalną ofertę dla biznesu - wyjaśnia Damian Miros, odpowiedzialny za wdrożenie nowej taryfy.

Opłaty w taryfie Biznes (ceny z VAT):

  • minuta połączenia do wszystkich sieci - 19 gr/min
  • wysłanie wiadomości SMS - 10 gr
  • wysłanie wiadomości MMS - 36 gr

>> Czytaj też: Play: oferta promocyjna i portal dla firm

mZnajomi w Biznesie oraz Internet w Biznesie

Dla Klientów korzystających z taryfy Biznes mBank mobile przygotował dwie promocje. Pierwsza z nich - mZnajomi w Biznesie, polega na obniżeniu kosztów połączeń i SMS-ów do pięciu numerów wewnątrz sieci. Druga natomiast, Internet w Biznesie, to propozycja bezpłatnego pakietu internetowego 50 MB, który klient może aktywować raz na 30 dni.

  • minuta połączenia z 5 mZnajomymi w mBank mobile - 9 gr/min
  • wysłanie wiadomości SMS do numeru w promocji mZnajomi - 5 gr

Faktury za doładowania dostępne są w formie faktury elektronicznej. Więcej na temat usług biznesowych mBank mobile na stronie: mbankmobile.pl/firma


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag telefonia komórkowatag prepaidtag mBank Mobile
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031