LTE w Plusie dostępne od dziś

29-11-2011, 13:36

Co piąty Polak (22% populacji) znajdzie się w zasięgu ultraszybkiego mobilnego internetu LTE sieci Plus. 60 zł miesięcznie będzie kosztować najniższa oferta z 7 GB limitu transferu danych.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Kilkukrotnie wspominaliśmy w Dzienniku Internautów o testach technologii prowadzonych przez sieć Plus. Usługa jest już dostępna dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Mapa zasięgu LTE w Plusie
fot. Plus - Mapa zasięgu LTE w Plusie
Od dziś technologia LTE ma być dostępna nie tylko w największych miastach Polski – w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Trójmieście, Szczecinie, Bydgoszczy, Toruniu, Olsztynie, Opolu, Lublinie, Białymstoku, Rzeszowie, Kielcach – ale również w ponad 1300 mniejszych miejscowościach. W zasięgu technologii LTE znajduje się obecnie prawie 22% populacji naszego kraju i jak zapewnia Plus - będzie on dynamicznie poszerzany. Grafika obok przedstawia miejsca, w których LTE jest dostępne.

Z oferty będzie mógł skorzystać każdy klient indywidualny i biznesowy, który wybierze jeden z czterech wyższych planów cenowych oraz zakupi w sieci Plus modem Huawei E398 LTE wraz z kartą USIM. Opłata aktywacyjna wynosi 50 zł brutto dla klientów indywidualnych i 15 zł netto w taryfach biznesowych.

Cennik LTE w Plusie
fot. - Cennik LTE w Plusie
Oferta Internet Mobilny dla Ciebie (klienci indywidualni) zaczyna się od 60 zł (7 GB), przez 75 zł (12 GB), 110 zł (20 GB), aż do 40 GB limitu transferu danych za 160 zł miesięcznie. Modem w najtańszej ofercie kosztuje 119 zł, w droższej 79 zł i w najdroższych dwóch – 1 zł. Dostępne są też usługi iPlusopobieracz, dzięki którym będzie można pobierać dane bez limitu w od północy do 9. rano lub od północy do południa.

Czytaj też: LTE od TP i Huawei na Politechnice Warszawskiej

LTE, czyli Long Term Evolution, to technologia, która może stanowić krok naprzód w stosunku do najnowocześniejszych obecnie używanych technologii mobilnego internetu trzeciej generacji (3G). LTE pozwala na pobieranie danych z prędkością do 100 Mb/s i na wysyłanie danych z prędkością do 50Mb/s.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Xsolla


fot. Geralt


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.