LG wprowadza telefon z Androidem

15-09-2009, 07:32

To pierwszy krok do stworzenia kompleksowej oferty smartphone'ów dla różnych grup odbiorców.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Smartphone'y oparte na systemie operacyjnym Android, stworzonym przez Google, zdają się zyskiwać na popularności. Producenci telefonów komórkowych, a także operatorzy sieci komórkowych coraz częściej sięgają do tego rozwiązania. Tylko w ciągu ostatniego 1,5 miesiąca Dziennik Internautów informował o pojawieniu się czterech tego typu urządzeń - Cliq, HTC Hero w sieci Play, Pulse w niemieckiej sieci T-Mobile, a także HTC Tattoo.

LG-GW620 ma 3-calowy dotykowy monitor oraz wysuwaną klawiaturę typu QWERTY. Ma posiadać także, bliżej jeszcze nieokreślone, funkcje związane z serwisami społecznościowymi. Ten model ma być przeznaczony przede wszystkim dla osób, które po raz pierwszy sięgać będą po smartphone'y.

LG zapowiedziała także, że jest to pierwszy z serii smartphone'ów, jaki pojawi się z logo LG na rynku w ciągu najbliższych lat. Firma chce bowiem wprowadzić różne modele skierowane do różnych grup odbiorców.

Urządzenie ma pojawić się w sprzedaży w czwartym kwartale bieżącego roku w wybranych krajach europejskich.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag smartphonetag LGtag Android
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.